יש לו סיבות לחייך. סדבון (במרכז) עם לביא והרסגור | צילום: דניאלה קונטיני, ליאור פילשטיינר, פרטיהבוקר (ג', 10:00) יקיים המועמד לראשות העירייה, יוסי סדבון, מסיבת עיתונאים ביחד עם עילאי הרסגור הנדין, יו"ר מפלגת מרצ והדר לביא, שהגיעה במקום השלישי בבחירות לראשות העירייה, וכמעט ניצחה את סדבון עצמו. שני הראשונים צפויים להודיע על תמיכה ביוסי סדבון בבחירות בסיבוב השני לראשות העירייה מול רפי סער.

סדבון (מימין) וסער (משמאל). משניים יוצא אחד | צילומים: דניאלה קונטיני, ראובן קפוצ'ינסקי

המהלך בו מצטרפת לביא שגרפה כ-17.5 אחוזים מהקולות בבחירות האחרונות לראשות, והרסגור הנדין שהיה רביעי וצבר 11.23 אחוזים מהקולות ונמצא בראש המפלגה הגדולה במועצה הקרובה, עשוי להיות 'משנה משחק' ולהוביל את סדבון לניצחון מול סער. כזכור סער זכה לכמעט 8 אחוזי תמיכה יותר מסדבון בסיבוב הראשון (סער עם 27.33, סדבון עם 19.61). 

מנגד, הודיעה אתמול עדי לוי-סקופ, ראש רשימת השכונות הירוקות בבחירות האחרונות, כי היא מודיעה על תמיכה ברפי סער בסיבוב השני. 

יש לציין שהרסגור הנדין תקף רבות את סדבון במהלך הבחירות האחרונות על "התרומות הבעייתיות" לכאורה שקיבל במהלך המירוץ למועצה. עם זאת, העניין הזה ככל הנראה לא מנע מהשניים לחבור כבר עכשיו, בדרך לסיבוב השני.