ראש אגף חקירות ומפקד מחוז ת"א לשעבר ניצב (בדימוס) עו"ד יוסי סדבון הודיע אמש (שני) רשמית במסיבת עיתונאים על ריצתו ברשימה עצמאית לראשות העיר.

יוסי סדבון במסיבת העיתונאים

באירוע שהתקיים בביתו הפרטי של סדבון בשיכון ותיקים ובנוכחות משפחתו אמר סדבון: "יש לי שאיפה עזה להיות ראש העיר ואני אעשה הכל למען הגשמת השאיפה הזו". 

סדבון אמר כי בינתיים אין לו עדיין שם לרשימה אך היא תרוץ באופן עצמאי ולא מתחת למטריה של מפלגה, למרות הפיתוי התקציבי. גם שם לרשימה, עדיין לא נקבע וסדבון התבדח ואמר שהוא מוכן לקבל הצעות. הוא סירב בינתיים לחשוף שמות המועמדים להכלל ברשימה כיוון שלדבריו: "בשלב הזה אני עוד מגבש מי ירוץ איתי, זה יקח זמן" אך שבחזונו "כפר סבא תהיה שונה. חדשנית, יוזמת, שירותית, שקופה לציבור ונקיה תרתי משמע- גם העיר וגם ההתנהלות שלי". 

לסוגית תכנית המתאר הוא סרב להתיחס ואמר שילמד את הסוגיה. לסוגיית ריצתו של יהודה בן-חמו או התמודדות נגדו סירב להתייחס, אך אמר שהוא מכיר את אגף החקירות המטפל בחקירת ראש העיר המכהן וסומך עליהם בניהולה.

סדבון, החל את הקריירה שלו במשטרה במשמר הגבול ובמהלכה למד והוסמך להיות עורך דין ושימש בין השאר גם  כיועץ המשפטי למשטרה. הוא שירת 31 שנה בשלל תפקידים בינהם מפקד מחוז שומרון ויהודה, מפקד מרחב דן, מפקד מחוז תל אביב, ראש אגף חקירות ולבסוף פרש משלא מונה למפכ"ל.

בכפר סבא פעל רבות במסגרת תפקידו בעמותת ידידי בית החולים מאיר וחבר הנהלת הפועל כפר סבא בכדורעף. אשתו, נעמי סדבון, היא ראש עמותת זהב"י בכפר סבא. לזוג ארבעה בנים וחמישה נכדים.