בן חמו (צילום: ויקיפדיה)                    עמירם מילר (צילום: אסף פרידמן)

הדיון להדחת בן חמו לא יוצא בינתיים אל הפועל, בגלל מחסור בחתימה אחת, כדי להשלים עשירייה של חברי מועצה. מתוך התשעה שכבר חתמו החותם המפתיע על היוזמה של חברת המועצה רויטל לן-כהן הוא עמירם מילר מסיעת העבודה

לן-כהן החתימה חברי מועצה על מכתב שמבקש לכנס ישיבת מועצה שבה יופיע בן-חמו ובסופו תתבצע הצבעה על הדחתו לאחר ששטח את טענותיו. בכפר סבא 19 חברי מועצה (כולל בן חמו עצמו המשמש ראש סיעת מעו"ף) ונדרשים לשם הדחה 15 חברי מועצה שיצביעו בעד ההדחה כדי שתצא לפועל בסוף הישיבה.

הצבעת עמירם מילר על המכתב הפתיעה תושבים וחברי מועצה אחרים אחרי שבמשך שנים היה עמירם מילר אחד מחברי הקואליציה הבולטים וכן חלק עם בן חמו השקפה פוליטית- שניהם שייכים למפלגת העבודה.

"נכון, חתמתי" מאשר בפני מיינט כפר סבא מילר "אני לא אדם פרטי, אני נציג מפלגת העבודה וחתמתי אחרי התיעצות עם גורמים במפלגה ואחרי שביקשתי אישור פורמלי. הישיבה הזאת לא מהווה הדחה אוטומטית או מביאה מבחינתי רצון להדחה זו שיחה ראויה והיא צריכה להתקיים מלב אל לב בן יהודה בן חמו לבין חברי המועצה שלו. זו שיחת הבהרה שראוי שתקרה. בכל מקרה עדיין אין עשר חתימות אז לא בטוח שהיא תקרה".