יובל לוי בכנס (צילום: מטה יובל לוי)

מועמד נוסף לראשות העיר כפר סבא. עו"ד יובל לוי, הכריז על מועמדותו וריצתו לתפקיד ראש העירייה בבחירות המקומיות שיתקיימו ב-30.10 השנה.

לוי, הכריז על המועמדות בכנס שערך, אליו הגיעו תושבים רבים. הוא פתח והודה למשפחתו ולקרוביו שמלווים אותו מזה עשר שנים בפעילותו הציבורית ואמר: "למי שעדיין אינו יודע, הסיבה האחת והיחידה שהביאה אותי להחלטה לקפוץ למים הציבוריים הסוערים, הייתה חינוכם של בני הנוער הנפלא הגדל בעירנו.

"נוכחתי לדעת, לפני כעשור, שיש ליקויים קשים במערכת החינוך העירונית. החלטתי לשנות, ליצור ולהשפיע ואכן הצלחתי בתקופה קצרה להביא לשינוי משמעותי."

יובל לוי בכנס (צילום: מטה יובל לוי)

תוך כדי התהליך גיליתי כי מוקדי ההזנחה בעירנו רבים מאוד והניהול כושל ואינטרסנטי ואז ,יחד עם בני משפחתי, החלטתי לקפוץ למים הסוערים ולנווט את ספינת עירנו למים הבטוחים והנכונים".

לוי, מכהן כיו"ר האופוזיציה (התואר הרשמי הוא יו"ר ועדת הביקורת, ל.ט.) במועצה מזה חמש שנים. "הציבור בכפר סבא נתן בי די מהר את אמונו וזמן קצר לאחר היכנסי לחיים הציבוריים הפכתי להיות, כראש האופוזיציה ויו"ר ועדת הביקורת נושא דברם של אלפים רבים מתושבי העיר אשר קצו בניהול הכושל והלא תקין וחוקי של עירנו", טען בכנס.

הוא חתם באומרו: "תושבי כפר סבא צריכים להחליט איזו עיר הם רוצים שתהיה להם. האם כפר סבא תהפוך להיות לכרך סואן ורועש כמו חלק מערי המרכז, מהלך אותו מובילים חלק מהמועמדים, או עיר שלווה עם איכות חיים וצביון כפרי ככל האפשר".