זה נשמע כמו סרט פעולה, ואולי ככה זה גם אמור להרגיש, אבל המועמדת לראשות העירייה מטעם סיעת התפוזים העצמאית, הלכה לציבור הכפר סבאי – והוא מצידו הגיב.

באירוע שהתקיים בביתה של המועמדת לראשות העירייה, מירית שקד ברק, היא השיקה את קמפיין מימון ההמונים שלה שיעדו 150,000 שקל, סכום שאמור לאפשר לה להתמודד מבחינה כלכלית עם המועמדים המובילים האחרים לראשות העירייה. נכון לעכשיו הסכום שנתרם כבר עומד על כ-25,000 שקלים כשנותרו עוד 24 ימים לפרויקט.

האירוע בביתה של מירית שקד ברק | צילום: פרטי, אבישג שאר ישוב

באירוע נכחו כ-150 בני משפחה, חברי ילדות ושותפים ושותפות למאבקים החברתיים שהובילה שקד-ברק. בין השאר נכחו באירוע פרופסור ארנסטו קאהן אשר זכה בפרס נובל כחלק מקבוצת מחקר רפואי, קובי חנוך שייסד יחד עם מירית את "מטה המאבק לבינוי שפוי" וכמובן חברי ופעילי תנועת "התפוזים", התנועה שקמה בהנהגתה של שקד-ברק.

מירית שקד-ברק אמרה לאחר האירוע:

"החלטתי ללכת בדרך זו כי אני מאמינה בכוח ההמונים שדרכו ניתן לשבור את מעגל ההון-שילטון ההרסני.  אני מאמינה בכל ליבי, שניתן ליצור כאן פוליטיקה חדשה, נקייה, שבה אני הקול של הציבור ואתם הקול שלי. אני יודעת שיחד עמכם זה אפשרי.

"אני קוראת לציבור בכפר סבא להצטרף אלי ואל התפוזים ולתמוך בקמפיין מימון ההמונים שלנו, כל תמיכה מבורכת!, כל תמיכה מקרבת אותנו אל היעד".