עיריית כפר סבא, באמצעות אגף התרבות, ובשיתוף אתר "תובנות" יוצאת בסקר חדש לשיתוף הציבור לבחירת כלל אירועי השנה בעיר, ובמרכזם אירועי יום העצמאות. השנה תחגוג כפר סבא גם 115 שנה להיווסדה, ולכן מוזמנים התושבים להציע רעיונות גם לחגיגות אלה. הסקר פתוח עד ל- 5.11 ומשיבים לו באתר העירוני ובפייסבוק.

במת העצמאות 2017

הסקר המדובר נולד מתוך הצלחה קודמת של שיתוף הציבור במסגרתם נולדו: פעילויות ואירועים חדשים בעיר, שבילי אופניים, גינות מספרות ורבים נוספים. לכן, אחת למספר שנים יוצאת העירייה בסקר על מנת ללמוד, להתייעל ולרתום את הציבור להיות חלק מקבלת ההחלטות ומפיתוח הרעיונות. תושבי העיר מוזמנים להציע כל אירוע ופעילות למהלך השנה בכלל, ובפרט את אירועי יום העצמאות וחגיגות השנה לעיר. בין היתר: אמנים, מסיבות, פעילויות לילדים ולכל המשפחה, תכנים, הרקדות, שיפור פעילויות קיימות ועוד.

עצמאות 2017 בכפר סבא

האתר הייעודי יאפשר לכל תושב לכתוב באופן חופשי את רעיונותיו, ונציגי אגף התרבות יוכלו לענות במשוב ולקיים עמו שיח בנושא על מנת להגיע לתובנות המתאימות. כמו כן, העירייה תוכל לעדכן את הקהילה בסוגיות שונות ונוספות, לשנות את השאלה המוגדרת, לבחור את ערוצי הפנייה ועוד.

צביקה צרפתי, מ"מ וסגן ראש העיר, "עיריית כפר סבא משקיעה משאבים רבים בקידום התרבות בעיר, ומקיימת פעילויות רבות לתושבי העיר. לא בכדי בסקר ארצי שנערך לאחרונה אחוז גבוה של תושבים ציין כי הוא בעל שביעות רצון מהתרבות העירונית. חשוב לנו מאוד לשמוע את קולכם ורעיונותיכם ואף להוציאם אל הפועל. אני מזמין את כלל התושבים להיכנס לאתר ולקבוע את אירועי השנה".