בעבודות לפיתוח ברחוב לילינבלום בכפר סבא (צילום: מפות גוגל)

עיריית כפר סבא בהובלת אגף הנדסה ובשיתוף מפעל המים, תפתח בשבוע הבא בעבודות לשדרוג ולפיתוח רחוב לילינבלום בהשקעה של כ- 700 אלף שקל.

החל מיום ראשון ה- 29.4 יחל מפעל המים בעבודות לשדרוג תשתית המים ברחוב, שעתידות להימשך כחודש. במסגרת עבודות העירייה במקום, שעתידות להימשך כחודשיים וחצי, תבוצענה עבודות פיתוח הכוללות ביצוע מדרכה לאורך הצד הדרומי של הרחוב ובה תותקן תאורה ויישתלו עצים.

בתקופה זו יחולו שינויים בהסדרי התנועה במקום ויתכנו שיבושים באספקת המים. יש להתעדכן בשינויים הן בשילוט במקום והן באתר העירוני.        

מבחינת עבודות התשתית תתבצע ברחוב החלפה של שני קווי מים, קו אספקה לבתים וקו מילוי בריכות. יתרה מזאת, יתבצעו גם עבודות להסדרת הניקוז באופן נקודתי, ולאחר מכן יבוצע ריבוד הכביש וחידוש האספלט. כמו כן, במסגרת עבודות התחבורה במקום, יוכשרו כ- 50 חניות ניצבות חדשות בהן תתאפשר חנייה חינם לתושבי העיר בלבד. כמו כן, יורחבו נתיבי הנסיעה, יותקנו אבני שפה חדשות ותתבצע הסדרה של צומת לילינבלום- סירקין.

צביקה צרפתי, ראש העיר, "אנו משקיעים משאבים רבים על מנת לפתח את רחובות העיר, וזאת בהתאם לתכנית העבודה השנתית. במקביל, ובהתאם לפניות של תושבים אנו פועלים בנחישות להסדרת מקומות חנייה נוספים לרווחת התושבים, ולשיפור תשתית הניקוז. אני סבור שהעבודות ברחוב לילינבלום ישפרו את חיי התושבים ברחוב.  אני מצר על אי הנוחות הזמנית שנגרמת לתושבים ומבקש להתעדכן על השינויים בהסדרי התנועה".