"מצוינות טמונה באנשים וצומחת בסביבה מועדדת שדוחפת לכך", במילים אלו פתח נועז בר ניר מנכ"ל כללית, את ברכתו למאיר לרגל זכייתו כבית החולים המצטיין של כללית, וניכר שהוא יודע על מה הוא מדבר.

בית החולים מאיר |  צילום: רמי זרנגר, באדיבות בית החולים מאיר

מדובר ככלות הכל בתואר לא מפתיע כשלוקחים בחשבון את ההישגים הבולטים של מאיר, ובהם הובלה במדדי האיכות הלאומיים של משרד הבריאות, שיעור הזיהומים הנמוך ביחידות טיפול נמרץ בין בתי החולים בארץ, וקטגוריות נוספות בהן הוכיח בית החולים את עצמו.

בין השאר צויין באירוע השימוש המתרחב בטכנולוגיות כהדפסת תלת מימד לתכנון ניתוחים, רפואה מותאמת אישית ושימוש במיפוי גנטי לטיפול מיטבי במקרה של חולי סרטן. כל זאת כשבנוסף מערך האלרגיה של בית החולים קיבל הכרה מצד הארגון העולמי בתחום זה.

ד"ר איתן וירטהיים, מנהל בית החולים, הודה לעובדים לאור הצטיינותו של המוסד.

קונצרט כלי נשיפה

לפני כשבוע התקיים הקונצרט השנתי בבית החולים מאיר, בו הופיעה תזמורת כלי הנשיפה הקהילתית של כפר סבא, בפני יושבי בית החולים, החולים וצוות העובדים. שישים חברי התזמורת בהובלתו של המנצח ניר נחום ניגנו יצירות קלאסיות קאנוניות ועד לשירי כוורת והנעימו את זמן הקהל.

מנחי האירוע היו לא אחרים מאשר צוות הליצנים הרפואיים 'רפואת חלום' וכן האח ממיון הילדים, בן רוזנבליט. פרופסור יוסף עוזיאל, מנהל יחידת ראומטולוגיה לילדים המשתתף בשורות התזמורת היה הרוח החיה מאחורי האירוע.

תזמורת כלי הנשיפה של כפר סבא | צילום: באדיבות בית החולים מאיר