עיריית כפר סבא בהובלת אגף איכות הסביבה ואגף חירום וביטחון החלה בהתקנת מזגנים בעמדות השומרים במוסדות החינוך בעיר, וזאת לקראת חודשי הקיץ החמים.

חשוב לציין כי המזגנים שיותקנו יתווספו למה שקיים כבר בעמדות השומרים. נוסיף כי עד כה קיבלו השומרים קולרים לקירור העמדה בקיץ, ותנורים לחודשי החורף הקרים. כעת, המזגנים החדשים ישמשו את השומרים הן בחודשי הקיץ והן בחודשי החורף. החלטה זו משפרת את תנאי העסקתם של השומרים במוסדות החינוך, את יכולתם לתפקד בימים חמים מאוד ולשמור על ערנותם למען ביטחון הילדים.

מימין- זהר מדמון ובן ציון לוי (צילום: דוברות העירייה)

צביקה צרפתי, ראש העיר, "עיריית כפר סבא פועלת רבות על מנת להעניק לעובדי הרשות ומוסדות החינוך את התנאים המרבית, וזאת במטרה לשמור על ביטחון ילדינו ולאפשר להם את הקרקע המיטבית ללימודים ולפעילויות חינוכיות. בשבועות הקרובים אנו נשלים את כלל התקנות המזגנים, שישמשו את השומרים הן בזמן פעילויות הקייטנה בחודשי הקיץ והן לקראת שנת הלימודים הבאה".

זהר מדמון, אגף איכות הסביבה, "עיריית כפר סבא פועלת לילות כימים על מנת להעניק שירות, ולשפר את תנאי תחזוקת המוסדות בכלל ותנאי עובדיה בפרט. בימים אלו אנו עמלים על התקנת מזגנים בעמדות השמירה כחלק מייעול סביבת העבודה של יחידות הקצה שנותנים את מענה הראשוני לכל תרחיש. אני מודה על היוזמה הברוכה למנכ"ל העירייה, איתי צחר, אשר יחד עם ראש העיר החליטו לצאת לפרויקט מבורך זה".

שי זייד, מנהל אגף חירום וביטחון, "מאבטחי מוסדות החינוך מהווים זרוע מרכזית במערך האבטחה העירוני. בשנתיים האחרונות התבצע מהלך רחב של שיפור התשתיות במטרה לשפר את תנאי העבודה של המאבטחים. ברצוני להודות לקציני הביטחון העירוניים ולאגף איכות הסביבה על פעולתם להשלמת המהלך".