הכתבה התפרסמה לראשונה ב ynet. כתבה: רחל קדרס.

קוסמטיקה מקנאביס? יש דבר כזה. עם התקדמות הטכנולוגיה והמדע, האנושות מגלה עוד ועוד אפשרויות לשימוש חומרים טבעיים בתהליך ריפוי ותזונה. על אף שרובנו מכירים את צמח הקנאביס כחומר עישון, שבישראל נמצא מחוץ לחוק, אנחנו יודעים לחדש שהוא יעיל גם כמרכיב עיקרי במוצרי קוסמטיקה, ותורם לטיפוח עור הפניף והגוף.

מותג הקוסמטיקה CANNARA. יח"צ

CANNARA הוא מותג חדש בתחום הקוסמטיקה הטבעית. הוא מורכב משמן זרעי קנאביס - המפ. חלק מיתרונותיו הבריאותיים החשובים של השמן כוללים את יכולתו להפחית מתח וחרדה, לשפר את איכות השינה, להגביר את התיאבון, לייעל את תהליך העיכול, להפחית את כאבים, לחזק את בריאות הלב ולהגן על העור.

זרעי הקנאביס שמרכיבים את השמן עשירים בפרוטאין, חומצות שומן רוויות, אומגה וסיבים תזונתיים. הם מקור מעולה לויטמין E, נוגדי חמצון ועשירים במינרלים חיוניים. השמן משמש כקרם טיפולי בעבור מחלות עור שונות, ובנוסף מחקרים מראים כי לשמן זרעי המפ יעילות בהפחתת צלקות וזירוז תהליך ההגלדה של פצעים בעור, כמו גם מפחית יובש, מקל על גירויים, פריחות וגירודים.

בכדי להעצים את יתרונות השמן ולייעל את החיוניות לעור הגוף והפנים בדרך טבעית לחלוטין, מוצרי CANNARA משלבים את שמן ההמפ עם מרכיבים טבעיים נוספים. נכון להיום, ישנם שישה מוצרים המשתייכים לסדרה של CANNARA:

קרם פנים אנטי אייגינג לעור רגיל המותאם לגילאים עד 35 ולעור שאינו בעייתי. מחיר: 300 שקל.

קרם פנים לעור מעורב ועדין - לכל הגילאים. מתאים במיוחד לעור בעייתי, שומני, בעל נגעי עור ,מגורה, אקנה ושאר תופעות. מחיר: 300 שקל.

קרם פנים לעור מבוגר - לגילאי 35 ומעלה וללא בעיות עור של נגעים וחטטים. מחיר: 300 שקל.

סרום לכל סוגי העור. מחיר: 350 שקל.

רול קמטים לאזור העיניים - מתאים לנפיחות וסימנים שחורים סביב העיניים. מחיר: 350 שקל.

קרם גוף - מתאים לכל סוגי העור. מחיר: 180 שקל.

כל מוצרי החברה הם ללא חומרים משמרים, ללא פרבנים ולא נוסו על בעלי חיים.