ביום שני האחרון קיים סניף "צוות", ארגון גמלאי צה"ל, בכפר סבא, פתיחה חגיגית של מועדון הנשים "נשים בצוותא".

אירוע הפתיחה

מזה כ 10 שנים מתקיים בסניף חוג נשים, לחברות הארגון, בריכוזה של המתנדבת אסתר שיינווטר. בעקבות פניות של נשות הגמלאים וחברות נוספות בסניף, הוחלט להרחיב את החוג ולהפכו למועדון.

הפעילות במועדון תתקיים אחת לשבועיים ותהווה "פסק זמן נשי" המכיל תכנים, המעניינים את החברות  בו, ואשר נוגעים לעולמן. בין השאר: תמיכה, צמיחה ועוצמה נשית, תקשורת, מנהיגות, הורות, סבתאות, דימוי גוף ותדמית ועוד. כל זאת באמצעות פעילות חברתית, תנועה מוסיקה, ודמיון מודרך.

מטרות המועדון הן: ליצור מעגל נשים במרחב נעים ותומך; לייצר "אחוות נשים", אשר תראינה במועדון בית ומקום ליצירת קשר וחברויות; להקים מסגרת בה המשתתפות מקשיבות האחת לשנייה ונהנות בשעות הפנאי.

יו"ר הסניף, אלי הקר מודה לאסתר שינווטר

בערב הפתיחה החגיגי, על כוס קפה ועוגה, השתתפו כ 60 נשים. יו"ר הסניף, אלי הקר ברך את הבאות והעניק פרחים לאסתר שיינווטר, תוך שהוא מציין את פועלה בהובלת החוג ובגיבוש המשתתפות בו. מנחת המועדון, הגב' ורד טל-ריבלין תארה את החשיבות שב"מדורת השבט" הנשית וסיפרה על הפעילות המתוכננת במועדון. בהמשך שמעו המשתתפים את הרצאתו של עופר בן-דור, "הבלתי אפשרי - מאד אפשרי", בה תאר את מעורבותו בסיוע להשגת מטרות, שנראות בלתי ניתנות להשגה, באמצעות נחישות, אמונה וערכים.