אביב משל

יצא לגלוש ונעדר כבר יומיים: אביב משל (23) מכפר סבא נעדר מיום שני האחרון מאזור האי נוסה למבונגן, הסמוך לאי באלי שבאינדונזיה, שם יצא לגלוש. כך לפי הודעה שקיבלה היום (ד') משפחתו מהקונסוליה האמריקנית.

משל, בעל דרכון אמריקני, נסע בתחילת אפריל לטייל במזרח לאחר שחרורו מצה"ל. הוא טייל עם חבר בפיליפינים והמשיך במסע לבדו לאחר שחברו חזר לארץ. ב-25 באפריל הוא הגיע לאינדונזיה, שכידוע שאינה מקיימת קשרים דיפלומטים עם ישראל.

ביום שני האחרון בשעה 14:30 יצא משל לגלישה באי נוסה למבונגן, ומאז נעלמו עקבותיו. בעל בית המלון שבו התארח הגיש תלונה למשטרה על היעדרותו והעביר להם את חפציו"אנחנו מאוד מודאגים, אביב הוא בחור אחראי ואף פעם לא היה מנותק", סיפרה האחות ל-Ynet.

משרד החוץ הישראלי מסר כי "ההודעה על היעדרותו של אביב משל התקבלה הבוקר במחלקה לישראלים בחוץ לארץ, באגף הקונסולרי של משרד החוץ. ככל שהוסבר, אביב נכנס לבאלי שבאינדונזיה באמצעות דרכונו האמריקני. נציין כי לא שוררים יחסים דיפלומטיים בין המדינות וממילא אין בה נציגות דיפלומטית ישראלית.

"עם זאת, האגף הקונסולרי במשרד החוץ פנה לבקשת סיוע לאיתור הנעדר בדרכים אחרות, ועוקב מקרוב אחר מאמצי החיפוש של שלטונות אינדונזיה לאיתורו".

תושבי כפר סבא פתחו קבוצת ווסטאפ לחיפושים. רוצים לסייע - לחצו כאן.