אורית ליבוביץ, מנהלת מחלקת חינוך יסודי, תמלא את מקומה של אורלי פרומן, מנהלת אגף החינוך היוצאת שהודיעה על סיום תפקידה בשבוע שעבר. יש לציין שליבוביץ תכהן בשני התפקידים במקביל, כל זאת עד לאיתור מנהלת מחליפה בהליך שמתנהל בימים אלו.

לליבוביץ רקורד מרשים ועשיר בעשייה החינוכית של למעלה מ- 20 שנות עבודה במשרד החינוך. היא בעלת תואר שני בחינוך מיוחד, תואר ראשון במדעי החברה - חינוך, אנתרופולוגיה וסוציולוגיה וכן בעלת תעודות בוגרת קורס ייעוץ ארגוני למערכות חינוך.

אורית ליבוביץ | צילום: באדיבות עיריית כפר סבא

בעברה הייתה מנהלת של בית הספר רמז בעיר, ולדברי העירייה בהצלחה יתירה. כמו כן הייתה סגנית מנהלת מפתן שחר. ליבוביץ הינה תושבת כפר סבא מאז נולדה, היא התחנכה במוסדות החינוכיים של כפר סבא. כמו כן, היא נשואה ואם לשלושה.

מעיריית כפר סבא נמסר: "עם הודעתה של אורלי פרומן ועד למציאת מנהל/ת אגף החינוך, מונתה ממלאת מקום לתפקיד וזאת על מנת שמערכת החינוך העירונית תמשיך להתנהל במצוינות. ליבוביץ הינה מנהלת מוערכת שמבצעת את עבודתה במקצועיות ובמסירות, ולכן נבחרה למילוי המקום. אנו מאחלים לה הרבה הצלחה במילוי בתפקידה"

אורית ליבוביץ, מ"מ מנהלת אגף החינוך, אמרה: "אני מודה להנהלת העירייה על האמון שנתנו בי בבחירתי לתפקיד, ואמשיך לפעול למען תלמידי וילדי העיר. כל ילד זקוק שיראו אותו ויאמינו בו על מנת שיוכל להאמין בעצמו, למצות את יכולותיו ולהגיע להישגים. עלינו ליצור עבור הילדים סביבה מיטיבה ותחושת מוגנות על מנת לספק להם את התנאים הטובים ביותר לצמוח ולפרוח ערכית ולימודית, לבוגרים משכילים, מעורבים ותורמים לחברה בהלימה לשינויים של המאה ה-21".