ביום שישי האחרון הסתיימה אליפות בתי הספר היסודיים וחטיבות הביניים בטניס בכפר סבא. משחקי הגמר וטקס הסיום נערכו במרכז הטניס כפ"ס ע"ש קלמן מינוסקין. בתחרות השתתפו כ-80 טניסאים צעירים מ-18 בתי ספר, ובמהלכה הגיעו כ-250 ילדים לעודד את חבריהם. 

האלופים הצעירים | צילום: באדיבות עיריית כפר סבא

התחרות שהתקיימה בנוכחות ראש עיריית כפר סבא, רפי סער, מתקיימת זו השנה ה-19 ברציפות. התחרות מנציחה את זכרם של ניר שרייבמן ז"ל שנפל באסון המסוקים, ותומר גינת ז"ל (בנו של מאמן הטניס יורם גינת) שנפטר בטרם עת. שרייבמן היה שחקן פעיל במועדון הטניס כפר סבא, ואילו גינת היה שחקן פעיל במועדון הטניס קאנטרי קלאב כפר סבא. 

את התחרות מפעילים במשותף רשות הספורט בעיריית כפר סבא המנוהלת על ידי שאול מיטלברג, ושתי עמותות הטניס בעיר, עמותת מועדון הטניס גלי השרון בניהולו של דוד שוורצברד ומועדון הטניס קאנטרי קלאב בכפר סבא בניהולו של אושרי הירש.  

תוצאות אליפות כפר סבא לבתי הספר ולחטיבות ביניים

חטיבות דרג א' בנים: מקום 1- איל טולדנו משז"ר, מקום 2- עמית וולס מאלון, מקום 3- רון קזקביץ' משז"ר, מקום 4 - טל פלד מאילן רמון. 

בנים יסודי כיתות ה'-ו' דרג א': מקום 1- יהב רפאל מרסה מברנר, ליאל ציונית מגולדה, מקום 3 - תומר זרקו משמעון פרס, מקום 4 - נועה מור מרמז. 

בנות יסודי ד'-ו' דרג ב': מקום 1-  קלי נעמי מאופירה נבון, מקום 2- צמרי עמית משמעון פרס, מקום 3- כהנא נועה מבן גוריון. 

בנות יסודי ב'-ג' דרג א': מקום 1- מיקה שוסטר משמעון פרס, מקום 2- מיה דובינסקי מסורקיס, מקום 3- נגה ליבר מסורקיס. 

חטיבות בנים דרג ב': מקום 1- רותם תדהר מבר לב, מקום 2- רועי שטרנברג מבר לב, מקום 3- דניאל שמושקיס מאילן רמון, מקום 4- מתן אקשטיין ממדרשת נועם. 

בנים יסודי ה'-ו' דרג ב': מקום 1- יונתן שמש מהדמוקרטי, מקום 2 - אופק כרמי מדבורה עומר, מקום 3- אלון שוורץ מברנר, מקום 4 - עידו מור משי עגנון. 

בנות יסודי ד'-ו' דרג ג': מקום 1- מיה כהן משי עגנון, מקום 2- זוהר טל משי עגנון, מקום 3- נעמי הרלינג מאופירה נבון. 

בנות יסודי ב'-ג' דרג ב': מקום 1- ירון נטע מש"י עגנון, מקום 2- ליה כאלו מלאה גולדברג, מקום 3- אופיר פיטוסי מבר אילן, מקום 4- תמר גרוכר מלאה גולדברג. 

חטיבות בנות דרג א': מקום 1- מיכל זברובסקי מברלב, מקום 2- סיון גולדמן מברלב, מקום 3- נועה רוטמן מבר לב. 

בנות יסודי ד'-ו' דרג א': מקום 1- שחר בלאייר מאוסישקין, מקום 2- ניקול יונטוב מיצחק שדה, מקום 3- עופרי קיחלר מאופירה נבון. 

בנות יסודי ד'-ו' דרג ב' 25%: מקום 1- צ'וצ'קו קטיה מגולדה מאיר, מקום 2-  שירי יעקב משי עגנון, מקום 3- עדן רוס משמעון פרס. 

בנים כיתות ב'-ד' דרג א': מקום 1- אלעד אלנר מסורקיס, מקום 2-  דן ברנד מלאה גולדברג, מקום 3-  נדב טל, מקום 4- חנקין רפאל מדבורה עומר. 

זוגות דרג ב': מקום 1- מיקה וטל שוסטר משמעון פרס, מקום 2-  נטע ירון ויונתן נתיב מש"י עגנון 

זוגות יסודי דרג א': מקום 1 -ארנון הגלילי ותומר זרקו משמעון פרס, מקום 2- אמיתי פרייס ורותם כהן מש"י עגנון. 

בנים כיתות ב'-ד' דרג ב: מקום 1- שוסטר טל משמעון פרס, מקום 2- עידו רקוביצקי מלאה גולדברג, מקום 3- יונתן ברלס מלאה גולדברג, מקום 4 - יובל מרסה מברנר. 

בנים ב'-ד' דרג ג' (25%): מקום 1- גל בן יהודה מלאה גולדברג, מקום 2- עומרי גלפר מלאה גולדברג, מקום 3- עידן אלדור מברנר, מקום 4- שחר ענבר מסורקיס.