אושילנד - יום שכולו קרקס 

במהלך יום הבחירות ייתפסו את מרחבי האושילנד להטוטונים שייבצעו ג'אגלינג, כמו גם פסלים חיים, אמני אשליות, הולכי קביים מגרדי שחקים ורוכבי חד אופן. בקיצור, קרקס של ממש (19:00-11:00). 

הקרקס מגיע לאושילנד | צילום: יח"צ

קניון ערים - מתנפחים, מצות וקרקס רוסי 

ברחבת כיכר קניון ערים יתקיים פסטיבל מתנפחים לילדים שייכלול משחקי רצפה ובלונים בין השעות 14:00-10:00 ו-19:00-16:00. ב-12:00 תתקיים סדנת אפיית מצות בשיתוף חב"ד ברחבת קרביץ וב-17:00 יגיחו לרחבת הבמה אנשי הקרקס הרוסי.  

קניון כפר סבא הירוקה  - היכונו לבואו של מני ממטרה

בירוקה יתקיים הפנינג עם מתנפחים, עמדות סליים, תחרויות קליעה למטרה ועוד הפתעות שונות, כשרגע השיא צפוי עם גיחתו ב-17:30 של כוכב הילדים מני ממטרה.  

הוד השרון 

קניון עזריאלי הוד השרון: הפנינג מציאות מדומה 

לאורך היום ייערך הפנינג מציאות מדומה יוצא דופן לקהל הרחב. במקום יופעלו שני מתחמים חווייתיים לכל המשפחה. 

הראשון הוא מתחם לייזר אקסטרים הכולל פעילות ספורטיבית, אתגרים וגם משחק פעילות טאג-לייזר. המתחם השני של מציאות מדומה יכלול שתי עמדות התנסות של מציאות מדומה עם כלל משחקים שמייצרים חוויה רב חושית.  

מציאות מדומה בהוד השרון | צילום: אי.פי.איי

קניון שרונים - מיקי באה לביקור 

בגזרת שרונים מתקיימת במה מרכזית במסגרתה תופיע מיקי כוכבת הילדים בין השעות 12:00-11:00 (הכניסה חופשית). 

רעננה 

קניון רננים - הופעה של כוכב הנוער מרגי 

בשעה 12:00 יתקיים מופע של כוכב הנוער העולה בישאל - מרגי. מרגי, יוצר, "תני לי רגע", כיכב בתפקיד הראשי בפסטיגל ומשלב קול ייחודי עם יכולות ריקוד יוצאות דופן. 

הרצליה 

שבעת הכוכבים - קופיקו במופע יוצא דופן 

בין השעות 16:00-11:00 יתקיים מופע חינמי של קופיקו שיישלב מוסיקה, רקדניות, תלבושת מרהיבות והמון הומור. לאחר המופע התקיימו סדנאות עיצוב כובעים, וסדנה ליצירת סוכריות על מקל מבצק סוכר - הכניסה, כמובן חופשית.   

ואולי בכלל ים? 

על אף שטרם החלה עונת הרחצה, 55 חופי רחצה ברחבי הארץ יהיו פתוחים כבר מהיום. בגזרה השרונית פתוחים בהרצליה חוף השרון וחוף אכדיה דרום. בנתניה פתוחים חוף הרצל, חוף האמפי וחוף פולג צפון. בחדרה פתוחים חופי גבעת אולגה, ואילו בצפון תל אביב פועלים חוף הצוק וחוף תל ברוך. 

ים. בחירה לא רעה בכלל | צילום: מוטי קמחי

ברשות הטבע והגנים יתקיימו אטרקציות בחירות מיוחדות באתרים נבחרים ברחבי הארץ (מופיעים בקישור המצורף - לחצו כאן). רובם כרוכים בתשלום כניסה רגיל לאתרים.