באחת היוזמות היותר ייחודיות שנראו בשנים האחרונות בעיר, תפעיל עיריית כפר סבא באמצעות אפליקציה חינמית בשם Totem Time משחק חפש את האפיקומן בפארק העירוני החל מיום ראשון הבא ולאורך החג.

אפליקציית ה-Totem Time מפעילה משחק של מציאות רבודה בנוסח פוקימון גו, ובמסגרת המשחק יוכלו המשתתפים לצאת אל הפארק העירוני ולחפש את האפיקומן, כשהם נעים דרך אתגרים, חידות, זיהוי תמונות וצילום ברחבי הפארק העירוני.

הפארק העירוני בכפר סבא. היכונו לביאת הטוטם | צילומים: באדיבות עיריית כפר סבא

עם כל 'טוטם' דיגטלי שהמשתתפים ימצאו, ייחשף בפניהם מידע נוסף לגבי נקודת ציון נוספת בפארק באמצעות טקסט, וידיאו או אודיו. כשכל זה, לטענת העירייה, צפוי להתחבר לכדי חוויית ביקור מסקרנת ומפתיעה.

אז איך משחקים? פשוט מורידים את האפליקציה החינמית Totem Time בחנות האפליקציות, מגיעים לפארק העירוני, סורקים את הקוד שבשלט ונכנסים למשחק הניווט. החידות מוצגות על גבי המסך, והמשחק מבוסס מציאות בעולם האמיתי. יש להדגיש כי המשחק יהיה זמין בחופשת הפסח.  

ראש עיריית כפר סבא, רפי סער, הוסיף: "חול המועד פסח מזמן לנו הזדמנות נהדרת לבילוי עם הילדים ובני המשפחה ומה יותר טוב מלטייל בעירנו היפה שמלאה בפינות חמד. המשחק האינטראקטיבי החדשני, שמשלב את פנינת הטבע שלנו - הפארק העירוני עם משחק בטלפון הסלולארי, הוא בהחלט חוויה חדשנית ובעיקר קרובה לבית. כל שנשאר לכם הוא להגיע לפארק, ולחפש את האפיקומן יחד".