בעל מספרה במרכז המסחרי ברחוב הנביאים בבת ים נשדד אתמול (שלישי) ע"י מי שנראו כשני נערים מחופשים לפורים. המקרה, שהיה רחוק מאירוע פורימי מבדר, הסתיים באלימות. 

משטרה הוזעקה למרכז | צילום: באדיבות תושבים

המקרה התרחש בשעת ערב ועדי ראייה מספרים שכאשר נכנסו השודדים למספרה, האמין בעליה שמדובר בלא יותר ממתיחה לפורים, והנערים צוחקים עמו. הוא התבדה במהירות, והבין שמדובר בשוד כאשר השודדים היכו אותו וגנבו ממנו כ-1200 שקלים.

תושבי האיזור מספרים שלאחרונה התרבו הגורמים השליליים במרכז. "לא נעים לשהות פה. משש בבוקר ועד השעות הקטנות של הלילה יש פה שתיינים והומלסים המטרידים את העוברים והשבים. זה רק היה עניין של זמן עד שיקרה אסון והינה אמש זה כבר קרה", אומר אחד השכנים.

תושבי הסביבה כבר התריעו לאחרונה שדרי רחוב השתלטו על הרחוב, והאירוע האלים אמש אינו מחזק את בטחונם. "המצב הפך פה לבלתי נסבל. המשטרה מגיע לפה לילה, לילה בעקבות תלונות של השכנים לטפל בשתיינים, ועכשיו גם זה קורה", מוסיפה תושבת הרחוב בכעס. 

ממשטרת ישראל נמסר: "מיד עם קבלת התלונה אודות המקרה שהתרחש אמש, נפתחה במשטרה חקירה שעודנה בראשיתה. מטבע הדברים לא נפרט אודות חקירות מתנהלות, אולם נציין כי נמשיך לחקור את המקרה ביסודיות ולבצע את כל פעולות החקירה הנדרשות במטרה להגיע לחקר האמת, לעצור את המעורבים ולהעמידם לדין".