שחקני הפועל כפר סבא קיבלו שאלון ובו 9 שאלות הבאות: מיהו מצטיין העונה? הפיספוס של העונה? תגלית העונה? הגול הכי יפה? הניצחון הכי גדול? ההפסד הכי כואב? המגרש הכי קשה ששיחקתם בו? הקהל הכי טוב ששיחקתם מולו? הרגע הבלתי נשכח של העונה?

אלו היו תשובותיהם:

איתמר ישראלי. הביא לא מעט נקודות

איתמר ישראלי - חמישייה מבישה

1. המצטיין שלי הוא עומר פדידה. עומר הבקיע את כמות השערים הגדולה ביותר שלנו, וכל הגולים שלו היו משמעותיים, כשהדובדבן שבקצפת היה כמובן השער שהעלה אותנו ליגה.

2. הפיספוס מבחינתי היה הנתק בין הקהל למועדון במהלך תקופה ארוכה. אני ממש שמח שבסופו של דבר נבנה גשר בין הצדדים, כי זה חשוב מאוד לכולם.

3. התגלית שלי הוא קווין ריינשטיין. קווין היה השחקן שעבר הכי הרבה טלטלות השנה. התחיל את העונה אתנו, ולפני תחילת הליגה שוחרר מהקבוצה ולא נכלל בתוכניות. בסוף הוא נשאר אצלנו, ואני חושב שהוא עשה עונה מצוינת עם כמות משחקים מכובדת. אני מעריך את הדרך שלו.

4. הגול הכי יפה העונה היה של קווין נגד קטמון בניצחון 0:3, ישר לחיבורים.

5. הניצחון הכי גדול הוא בלי ספק משחק העלייה נגד עפולה. לחזור מפיגור של 2:0 למהפך של 2:3 במשחק עם משמעות כזאת, שהלחץ עובד שעות נוספות, זה מטורף בכל פרמטר.

6. בהפסד הכי כואב יש תחרות קשה בין ה-3:2 נגד אחי נצרת לבין, איך לא, התבוסה הביתית 5:1 נגד נס ציונה. התביישתי לקבל חמישה שערים בבית מנס ציונה. אני בוחר ב-5:1, זה משחק שאי אפשר לשכוח, ושורף לי כשאני נזכר בו.

7. המגרש שהיה לנו הכי קשה לשחק בו הוא של נצרת עילית אצטדיון גרין.

8. שיחקנו מול קהלים גדולים וטובים, אבל אף קהל לא באמת היה תחרות לאוהדים שלנו.

9. רגע אחד לבחור? אוי, איזה רגע. עומר פדידה כובש את שער העלייה בדקה ה-98, את זה אני לא אשכח כמובן כל החיים, אבל היו עוד הרבה רגעים קסומים העונה.

גל פורת: "תגלית העונה? במידה מסוימת זה אני"

1. מצטיין העונה שלי הם כל השחקנים, הקבוצה עצמה. הרבה שחקנים הצטיינו והובילו את הקבוצה, אבל הקבוצתיות הייתה הגורם המצטיין.

2. היו כמה רגעים מפוספסים של משחקים ונקודות, אבל אם בסופו של דבר עלינו ליגה אז הם לא פיספוס בכלל.

3. תגלית העונה שלי, איך אני אגיד את זה? שמע, תגלית מבחינתי זה שחקן שאף אחד לא ציפה ממנו. אני חושב שבמידה מסוימת אני, כשחקן שבא מליגה א', שינו לו את התפקיד והפכו אותו למגן ימני, זה סוג של תגלית, לא?

4. הגול הכי יפה הוא כמובן של קווין ריינשטיין נגד קטמון. בלי ספק אחד השערים היפים העונה בכלל בכדורגל הישראלי.

ריינשטיין. גולאסו!

5. הניצחון הכי גדול היה בפתיחת הפלייאוף מול נצרת עילית. היינו בתקופה לא טובה, וידענו שאם לא ננצח נגמר סופית סיפור העלייה. ניצחנו ופתחנו מחדש את הדרך שלנו קדימה. מהמשחק הזה המשכנו למעשה עד הסוף.

6. ההפסד הכי כואב היה בבית לאחי נצרת 3:2, אחרי שכבר הובלנו 0:2.

7. המגרש הכי קשה הוא של נצרת עילית. היה קשה מאוד לשחק מולם.

8. אני אוהב, כמו כל שחקן, לשחק מול קהל גדול. זה תמיד מדרבן. אני חושב שהקהל של קטמון מעולה, והביא כמויות יפות מאוד השנה.

9. הרגע הבלתי נשכח הוא כמובן הרגע האחרון של העונה. השער של עומר פדידה שעוד ידובר עליו רבות".

חיים איצרין: סיוט בעילוט

1. יש לי שני מצטיינים העונה. עומר פדידה, כי הוא באמת היה קפטן אמיתי ומנהיג, שסיפק כל השנה מספרים מעולים. המצטיין השני הוא השוער שלנו, איתמר ישראלי, שהיה פשוט מעולה כל העונה. הרבה נקודות שהשגנו היו אך ורק בזכותו. מגיע לו שאפו.

2. פיספוס? לא חושב שהיה, כי כולם תרמו את חלקם בהצלחת הקבוצה, ואם עלינו ליגה, אז לא פיספסנו כלום.

3. עמית יברבאום הוא התגלית שלי. בכמה משחקים שהוא שיחק אתנו, הוא הוכיח כמה פוטנציאל יש לו ברגליים.

4. הגול הכי גדול היה של פדידה. להבקיע שער עליית ליגה בשנייה האחרונה של העונה זה מטורף.

5. היו ניצחונות גדולים שלנו העונה. מהפכים ואירועים מדהימים, במיוחד בחלק האחרון, אבל ברור שהניצחון הגדול ביותר היה מול עפולה. בכלל, הרבה מהתשובות שלי יהיו על המשחק המדהים הזה.

6. ההפסד הכי כואב היה לאחי נצרת. המשחק כבר היה בידיים שלנו אחרי שהובלנו 0:2, והצלחנו להפסיד 3:2. זה היה לא פשוט.

7. המגרש הכי קשה לשחק בו בלאומית הוא בעילוט, ובמיוחד בחודשי החורף. פשוט סיוט.

8. יש קהלים גדולים לכמה מועדונים. הקהל של הפועל פתח תקוה היה הקהל הכי גדול ומרשים ששיחקנו מולו.

9. הרגע הגדול של העונה הוא כמובן שנייה אחרי השער האחרון של עומר פדידה. הטירוף שאוחז בך כשהמוח עוד מנסה לעכל מה בדיוק קרה עכשיו. זה אירוע בלתי נשכח לנצח.

קוקו. כיף לשחק איתו

ג'ניה ברקמן: עזריה ואוחיון הם פיספוס

1. השחקן המצטיין של העונה הוא בלי ספק עומר פדידה. זה לא רק גול העלייה המשוגע, הוא הבקיע עוד הרבה שערים מכריעים, היה מנהיג ופשוט הוביל אותנו קדימה. תמיד הוא היה שם ברגעי האמת.

2. דן עזריה ואלמוג אוחיון הם קצת פיספוס. שני השחקנים האלה יכלו לתרום הרבה העונה, אילו היו מקבלים יותר הזדמנויות, במיוחד כמו בשני המשחקים האחרונים בפלייאוף, כשהם גילו יכולת נהדרת והוכיחו כמה פוטנציאל יש להם.

3. אלמוג אוחיון הוא התגלית שלי. בכדורגל זוכרים את הסוף, והוא בלי ספק היה שם בשני המשחקים האחרונים, במיוחד בעפולה כשנכנס ועשה את השינוי.

4. הגול הכי יפה הוא כמובן השער שהעלה אותנו ליגה, של פדידה. אין שער שיכול להשתוות לזה.

5. הניצחון הכי גדול היה שבוע לפני עפולה, במשחק סופר-קריטי, בבית מול בית"ר תל אביב-רמלה. עומרי שקל הבקיע בסופו של דבר שער חשוב מאוד, שהביא אותנו למצב שהמשחק האחרון תלוי בנו.

6. ההפסד הכי כואב היה בבית מול אחי נצרת. בטח כולם אומרים לך את זה. להוביל ככה ולחטוף הפסד זה היה רגע כואב מאוד.

7. המגרש בנצרת עילית הכי קשה. אני מכיר אותו היטב, וקשה לפצח את נצרת בבית שלה.

8. כששיחקנו בחוץ מול קטמון הם הביאו קהל מדהים וגדול.

9. הרגע שלא אשכח הוא המראה של כל הקבוצה רצה לתוך המגרש בטירוף אחרי הגול של פדידה. זה רגע שאנשים לא ישכחו עוד הרבה זמן.

פאדי זידאן: דן עזריה הפתיע

1. המצטיין שלי הוא עומר פדידה, כמובן. קפטן ושחקן מדהים. הוא עשה הכול למען המועדון הזה, ולא סתם הוא זה שהעלה אותנו ליגה בסופו של דבר.

2. היו כמה משחקים שפיספסנו במהלך העונה, אבל בסוף הכול הסתדר, אז זה מה שחשוב.

3. התגלית שלי זה דן עזריה. במשחקים שהוא שותף, הוא הפתיע ועזר מאוד לקבוצה. היה לו חלק גדול בשער העלייה. שחקן צעיר ומוכשר, ואני בטוח שבשנה הבאה הוא ימשיך להתקדם. פוטנציאל מצוין.

4. הגול הכי יפה היה של קווין ריינשטיין. נראה לי שאין ויכוח על זה. בכלל, קווין היה נהדר, במיוחד במשחקים המכריעים של העונה.

5. היו ניצחונות גדולים וחשובים, אבל הניצחון הכי גדול היה כמובן נגד עפולה, במשחק האחרון. לחזור מפיגור 2:0 עם לחץ כזה, היה באמת ניצחון אדיר.

6. ההפסד נגד אחי נצרת בבית. הובלנו 0:2 והפסדנו 3:2. זה היה הלם גדול.

7. המגרש הכי קשה לשחק בו הוא של נצרת עילית. גם המגרש עצמו וגם הקבוצה היריבה קשה מאוד בבית שלה.

8. הקהל הכי גדול היה במשחק מול נס ציונה. הייתה אווירה מדהימה במשחק הזה, עם שני הקהלים. בסוף שני הקהלים הנהדרים האלה חגגו בסיום העונה.

9. הרגע הגדול של העונה הוא הגול של פדידה. אין דרמה גדולה יותר מזאת. אני מעולם לא ראיתי דבר כזה בכדורגל שלנו.

פדידה. קפטן אמיתי

עומר פדידה: פיספסנו בנס ציונה

1. המצטיין שלי הוא איתמר ישראלי. שוער ענק. הרבה נקודות רשומות על שמו. הוא גם היה דמות אדירה בחדר ההלבשה ובכלל.

2. הפיספוס הגדול מבחינתי היה המשחק בנס ציונה, כי יכולנו לנצח שם ולא להגיע בכלל לדרמה של סיום העונה, אלא להבטיח את העלייה כבר קודם.

3. תגלית העונה שלי הוא בנג'מין קוקו. הוא אמנם כבר בן 24 ולא ילד, אבל נתן עונה פנטסטית, עם המון נוכחות ותרומה גדולה לקבוצה. היה לי נוח מאוד וכיף לשחק לצדו.

4. הגול הכי יפה, אני חושב שכולם יגידו שזה קווין ריינשטיין מול קטמון. שער לתפארת.

5. הניצחון הכי גדול היה בראשון לציון על קטמון 0:3. זה היה ניצחון אדיר, על קבוצה שרצתה מאוד לעלות ליגה, והפיח בנו מחדש את התחושה שאנחנו הולכים לעשות את זה ולעלות ליגה.

6. ההפסד הכי כואב היה לאחי נצרת. כולם בטח ענו לך את אותה התשובה.

7. המגרש שהכי קשה לשחק בו הוא בעילוט. הדשא שם במצב רע כל כך, שאי אפשר לשחק עליו כדורגל. בחורף הדבר הזה הופך לביצה, ובקיץ לארגז חול.

8. הקהל הכי גדול ששיחקנו מולו היה של קטמון. יש להם אוהדים נהדרים, וקהל גדול שהולך אחרי המועדון. אני מאמין שבעונה הבאה הם יצליחו יותר.

9. הרגע שאותו לא אשכח הוא, כנראה, הרגע שכולם לא ישכחו מהעונה המשוגעת הזאת. אחרי הגול הזה הרגשתי חשמל בכל הגוף, ופשוט רציתי לרוץ כמה שיותר מהר ולשחרר את השמחה הזאת החוצה."

*צילומים לכתבה: ירדי עואמי, עוז מועלם ואביהו שפירא