ממשטרת ישראל נמסר כי הוגש כתב אישום בגין פרשה, שבמסגרתה הגיעו 3 חשודים (בני 29, 53 ו-55) ביום שלישי ה-4.12 לחדרי מעונות במכללה באיזור, הכו את בת משפחתם עד אובדן הכרה וחטפו אותה. המיקום המדויק של המקרה, כמו גם פרטים נוספים לגביה, נמנעו לנוכח העובדה שהסטודנטית עדיין תחת חשש כבד לחייה.

התקיפה אירעה בשיא המחאה נגד אלימות כלפי נשים | צילום אילוסטרציה: שאטרסטוק

לאחר חטיפתה, שוטרים שהגיעו לדירת משפחתה במסגרת חקירת המקרה, איתרו את הסטודנטית כשהיא שוכבת במיטתה שהייתה מלאה בכתמי דם.  

לטענת המשטרה, במהלך החקירה התברר כי בני משפחתה של הסטודנטית, הגיעה לחדר המעונות על רקע חשש שהיא בחובות. הם דרשו ממנה לארוז את חפציה. כמו כן, מחקירת האירוע עולה כי בני המשפחה אמרו לה: "הולכים הביתה את לא תגורי פה יותר ואת לא צריכה עבודה לא צריכה לחיות". המתלוננת חששה לחייה וביקשה ללכת לחדר סמוך אך קרובת משפחתה חסמה אותה ונעלה את דלת החדר.

לאחר מכן, קרוב משפחה אחר שלה תקף אותה. החשוד תפס בשיערה והטיח את פניה בדלת החדר. כתוצאה מהתקיפה, המתלוננת נחבלה בפניה ואיבדה את הכרתה, נגרמו לה שטפי דם מתחת לעיניים, נפיחות ורגישות סביב גשר האף עם סטיית זווית, רגישות והגבלת תנועה צווארית ורגישות בחוליות.

במהלך החקירה גילו השוטרים כי אין זו הפעם הראשונה בה הותקפה הסטודנטית. מתברר כי כבר במהלך נובמבר התלוננה האישה על אירוע שקרה בביתה ובמהלכה קרוב משפחה שלה הפריע לה לבשל, כיבה את הגז ואיים עליה: "עוד מילה אחת אני שופך את זה (השמן) על הפנים שלך". כשהדליקה את הגז היכה אותה בצוואר ובראש.

החשודים אותרו, נחקרו ונעצרו. היום (ה') הוגש נגדם כתב אישום בעבירות של קשירת קשר לביצוע פשע וחטיפה. לאחד מהם מיוחסים גם אישומים בגין תקיפה חבלנית ואיומים.

יש לציין כי התקיפה המזעזעת הזו קרתה בשיאה של המחאה החברתית נגד אלימות כלפי נשים.