במוצ"ש נפגע ילד בן 12 מניידת מג"ב בתאונת דרכים שאירעה בפינת הרחובות ויצמן-עתיר ידע בכפר סבא. הילד פונה לאחר טיפול במקום של חובשי מד"א ואיחוד הצלה, במצב קשה לבית החולים בילינסון בפתח תקוה.

לאחר שאושפז בטיפול נמרץ בבית החולים בלינסון, הועבר הילד, תושב כפר סבא, לטיפול נמרץ בבית חולים שניידר כשהוא סובל מנזקים פנימיים, והוא מורדם ומונשם במצב קשה. כעת, מבקשת המשפחה את עזרת הציבור במציאת עדויות חדשות. 

הניידת שפגעה בילד | צילומים: איחוד הצלה

מורן, תושב כפר סבא מזה 35 שנה ודודו של הילד שנפגע בתאונה, מסר בשם במשפחה:

"כרגע הוא עדיין מורדם ומונשם, יש לו הרבה נזקים פנימיים ולא יודעים עדיין מה קורה עם הראש, כרגע מקווים לטוב. המקרה הוא נורא ואיום, המשפחה מחכה שיצא מטיפול נמרץ בשניידר וממתינים שמצבו ישתפר.

"המשטרה התחילה את החקירות, וכיוון שזה לא שטח של כפר סבא אין מצלמות באזור, קשה לדעת מה בדיוק קרה ואין הרבה פרטים למסור לנו כרגע. לכן אנחנו מבקשים אם מישהו היה עד או צילם באמצעות מצלמת רכב או כל דבר אחר, שימסור לנו את המידע כדי שנגיע לאמת ונדע מה בדיוק קרה שם. זה מה שחסר לנו בעיקר וזה מה שהמשפחה מחפשת כרגע". 

החקירה הועברה לטיפול מחוז תל אביב. ממשטרת מחוז תל אביב נמסר: "החקירה אכן הועברה אלינו, אנחנו עדיין בעיצומה של החקירה. הנהג הפוגע נפסל ל-60 יום".