עיריית כפר סבא פירסמה הבוקר (ב') את רשימת האמנים שיופיעו השנה בחגיגות ערב יום העצמאות. הזמר חנן בן ארי ולהקת אתניקס יופיעו בבמה המרכזית, שתוצב השנה בכיכר העיר, כחלק ממדיניות ראש העיר לחיזוק מרכז העיר ומרקם העסקים. בבמה זו יופיעו גם להקות מחול מקומיות, יתקיים מופע הזיקוקין המסורתי ועוד. במהלך הערב יוצבו ברחבי העיר מגוון רחב של במות וכל אחת מהן תיתן מענה לפלח אוכלוסייה אחר.

אתניקס. מישהו אמר תותים? | צילום: פיני סילוק

במת נוער ובמה נוסטלגית

בני הנוער יזכו בבמה ייחודית בפארק העירוני, שם יופיעו עדן חסון ונופר סלמאן.במסגרת האירוע יופיעו בו להקות מקומיות וכן, DJ רדמו ו- DJ אינפיניטי. יש לציין כי האירוע לנוער צפוי להתחיל בשעה 23:00, וישולבו בו אטרקציות שונות, דוכני מזון, פינות זולה ועוד.

בבמה נוספת שתוקם במדרחוב ירושלים יופיע עברי לידר. מתחם 'חצר השוק' יהיה פתוח לקהל הצעיר 18+ שם תופיע להקת מלבי טרופיקל. 

במה מיוחדת ונוסטלגית תוצב בכניסה להיכל התרבות והיא מיועדת לקהל הבוגר שם יופיעו האחים אסנר שיארחו את אילנה אביטל, אופירה גלוסקא ורדינה כהן. עוד תוקם, גם במה יהודית, בה יופיעו עמירן דביר ותזמורת רוזנבלום. כמו כן, יתקיימו מתחמים ופעילויות שמיועדים לאנשים עם מוגבלויות.

חנן בן ארי | צילום: גיא כושי ויריב פיין

הבמה של קפלן, יוספטל ועלייה

בכל הנוגע לתושבי השכונות קפלן, יוספטל ועלייה, לאור בקשתם חגיגות העצמאות המסורתיות יתקיימו ביום חמישי ה-9.5 במגרשי הכדורגל ששודרגו לאחרונה. בבמת קפלן ויוספטל יופיעו אלון אילן שיארח את פיני חדד, איזיקס, מורן קריטי ובועז טביב. כמו כן, יתקיים מופע קובני והרקדת סלסלה, מופע לילדים- ג'ימי וג'ן ועוד. בבמה בשכונת עלייה יופיעו מאור אדרי וציון גולן, בנוסף יתקיים מופע לילדים- 'נתי הגעתי הופעתי' ואמנים נוספים.

נופר סלמן | צילום: ערן לוי, באדיבות עיריית כפר סבא

ובירוקה...

ביום העצמאות חמישי ה- 9.5 בין השעות 14:00-10:00 בפארק 80 שבשכונה הירוקה ובשכונת תשלו"ז יוקמו מתנפחים לרווחת ההורים והילדים.

עברי לידר | צילום: באדיבות עיריית כפר סבא

ראש עירייית כפר סבא, רפי סער, אמר לקראת החגיגות: "בימים אלה אנו משלימים את היערכותנו לאירועי יום העצמאות שהולכים להיות הגדולים בתולדות העיר, וצפויים לקחת בהם חלק עשרות אלפי תושבים ומבקרים. היה חשוב לי באופן אישי להביא לידי ביטוי את כלל הקהלים בעיר, ולכן עמלנו על במות ייחודיות עם מיטב האמנים והפעילויות.  אני מזמין את כל התושבים, קטנים וגדולים, להגיע לחגיגות ולחגוג יחד את יום העצמאות למדינתנו".