לא בכל יום כפר סבאי בן 80 חוגג יום הולדת במסיבת רחוב עם צ'ייסרים ודי ג'יי, אבל זה בדיוק מה שהולך להתרחש בערב חמישי הקרוב בחצר השוק (ויצמן 119, 22:00-19:00). בית מרקחת כנרת שנוסד אי שם בשנת 1939, והיה בין הראשונים בארץ יחגוג את יום הולדתו ה-80 בשמחה רבתית. על המוסיקה תהיה אמונה די ג'יי עדי שבת באירוע שהוא בגדר השקה מחודשת לבית המרקחת הוותיק.

טל קירשהיימר. כנרת חוגג 80 | צילום: יח"צ

כבר מחר (ד', 22:00-19:00) צפוי הפנינג שיציג את חנות הפופ-אפ החדשה של המקום, המיועדת לדרמו קוסמטיקה, שבמהלכו יימכרו בחצר השוק מוצרי קוסמטיקה במחירי מבצע. ביום חמישי, כאמור, תתקיים המסיבה עצמה, וביום שישי תימשך ההשקה ויחולקו מגנטים ומתנות יוקרתיות ללקוחות הדרמו קוסמטיקה.

האירוע נוצר לאחר שבית המרקחת הכפיל את גודלו, והוקמה בו מעבדה שקופה, שמאפשרת ללקוחות לצפות בדרך הפקת התרופות. בית המרקחת כנרת נמנה על רשת חדשה של בתי מרקחת בשם "ביתא רוקחים", המאגדת בתוכה 30 בתי מרקחת פרטיים גדולים בישראל, הנמצאים בפריסה ארצית.

בין השינויים שמציין המקום הוא קבלת מטופלים לייעוץ תרופתי בחדר טיפולים נפרד. כמו כן, הוגדלה מחלקת הטבע והרפואה המשלימה, ויינתן ייעוץ תוספים מתקדם על ידי הרבליסט הקליני. בנוסף תיפתח מחלקה לקנאביס רפואי, הכוללת ייעוץ הדרכה וניפוק תכשירי קנאביס במרשם.

רוקחת בבית המרקחת ההיסטורי. כבר עברו 80 שנה | צילום: יח"צ

טל קירשהיימר, בעלי בית מרקחת כנרת ויו"ר הדירקטוריון של "ביתא רוקחים", שיירש את החנות מהבעלים הקודמים, סלים אמאדו, לפני 12 שנים, אמר לקראת האירוע:

"בית מרקחת כנרת שהוא בית המרקחת הוותיק והראשון בכפר סבא, והביא את בשורת ההכנות הצמחיות וההומיאופטיות לכפר סבא, עושה עכשיו עוד קפיצת מדרגה, מכפיל את גודלו ומהווה סנונית ראשונה ברשת חדשה של רשת הבוטיק פארם החדשה  - ביתא רוקחים".