לקראת חג הפסח, יצאה עיריית כפר סבא במיזם חדש ששמו "גברת עם סלים". במסגרת הפרויקט ההתנדבותי המדובר, יתמכו בני נוער בתושבים ותיקים וייסחבו עבורם את סלי הקניות.

במסגרת המיזם יגיעו המתנדבים הצעירים לשוק הפירות והירקות ברחוב ויצמן בימי רביעי וחמישי בין השעות 19:00-17:00 ויסייעו לוותיקים שמבצעים במקום את קניותיהם לשאת את הסלים שלהם לאוטובוס, לרכבם הפרטי או לביתם. בני הנוער ילבשו חולצות ממותגות שייאפשרו למבוגרים לזהות אותם מרחוק ולהיעזר בהם.

עוזרים לוותיקים | צילום אילוסטרציה: אריאל ימיני (למצולם אין קשר לכתבה)

מדובר על יוזמה נוספת כחלק מתכנית רחבת היקף שנועדה לחזק את מרכז העיר ומרקם העסקים לאורך רחוב ויצמן. לדברי העירייה, יוזמה שכזו תביא לגידול משמעותי במספר הקונים שייבצעו את קניותיהם בסמוך לביתם לצד תרומה משמעותית של בני הנוער למען ותיקי העיר.

ראש עיריית כפר סבא, רפי סער, אמר: "הקהילה הכפר סבאית התברכה בתושבים עם ערבות הדדית ונתינה לאחר בכל גיל. לשמחתנו, 80% מבני הנוער תורמים לקהילה במגוון רחב של ארגוני מתנדבים, וכולי גאווה לעמוד בראש עיר שאלו תושביה".

מנהלת אגף נוער, צעירים וקהילה, מירב הלפמן, הוסיפה: "בני הנוער שלנו איכותיים, אכפתיים, מעורבים ורוצים לתרום לחברה בה הם חיים. בימים אלה אנו מגייסים לפרויקט בני ובנות נוער לקראת יציאתו לדרך בימים הקרובים".

להצטרפות למיזם יש לפנות לעמית בטלפון 054-4439596 או לאגף נוער, צעירים וקהילה: 09-7640815.