הקיץ הזה תוכלו לבלות וליהנות משלל האירועים לכל הגילאים שיתקיימו בכפר סבא, במהלך חודשי יולי-אוגוסט.

אירועי הקיץ נפתחו השנה עם פסטיבל הבירה ומחר (חמישי) יתקיים "פסטיבל הספורט" הגדול עם עשרות דוכני הפעלה בעלות של 15 שקלים ומגוון פעילויות, כולל מופע קרקס ג'מבו. מעיריית כפר סבא טוענים כי חלק מהאירועים הינם ללא תשלום. 

בשבוע הבא (11/7) אמור להתקיים מופע ילדים ענק עם כוכבת הילדים נועה קירל, הרקדנית וכוכבת הרשת אנה זק וכן להקת "פול האוס". האירוע יחתקיים בפארק העירוני והוא בתשלום. 

מבירור שערכנו מתברר כי להופעה של נועה קירל בפארק העירוני ישנה מכירה מוקדמת של כרטיסים בסך 39 שקלים עד לתאריך ה-8/7, כלומר כיומיים לפני המופע. לא ברור כמה תעלה כניסה לאחר מכירה מוקדמת זו. 

נועה קירל. צילום: יח"צ

מספר הורים לא אהבו בלשון המעטה כי הופעה זו של קירל הינה בתשלום וכתבו למערכת "מיינט כפר סבא": "מדוע עיריית כפר סבא גובה תשלום עבור הופעה של אירועי קיץ? זו הופעה שאמורה להיות ממומנת על ידי העירייה. גם ככה כל דוכני המזון הם בתשלום, ואת זה אנחנו מבינים. אבל לא ניתן להכנס לפארק אם לא משלמים. זו חוצפה". 

תושב נוסף טען, כי "עשיתי שיעורי בית. בדקתי ברעננה והרצליה את האירועים שהם עושים גם של זמרים בסדרי גודל יקרים, אף אחד מהם לא לוקח תשלום. אבל בעיריית כפר סבא אוהבים ללכת עם ולהרגיש בלי, הם מביאים אומן בסדר גודל רציני, שהתושבים ישלמו את עלותו, ועוד קוראים לזה אירוע עירוני. אין בעיה שבמחלקת האירועים והתרבות יופיעו אומנים וזמרים ידועי שם וגם יקרים ושגם התושבים יקנו כרטיס לשם כך. אבל אף אחד לא יעז לומר שהופעה של שלמה ארצי בזאפה בהרצליה היא  'אירוע עירוני' כי הוא מתקיים בהרצליה". 

מבדיקה שערך "מיינט כפר סבא" בעיריות הרצליה ורעננה אכן התברר כי מתקיימות הופעות אומנים וזמרים ידועים בפארקים העירונים כגון גלי עטרי, דודו אהרון, רמי קליינשטיין , ארקדי דוכין ועוד שהינם ללא תשלום. 

מעיריית כפר סבא נמסר: "עיריית כפר סבא מקיימת במהלך הקיץ שלל אירועים חינמיים לתושבי העיר. באירוע המדובר יופיעו כוכבי המוזיקה מהמובילים בארץ ומחיר הכרטיסים מסובסד ומוזל. אנו מזמינים את כל התושבים לקחת חלק ולהשתתף באירועים השונים והמגוונים".