נגמרו החיפושים: אביב משל 23, תושב כפר סבא, הוכר כמי שמקום קבורתו לא נודע. 

אביב משל. צילום: פרטי

כזכור, לפני כשלושה חודשים אבדו עקבותיו של משל שיצא לטיול באינדונזיה. העדויות האחרונות אודותיו מספרות על כך שיצא לשיט על סאפ בבאלי, ונסחף ככל הנראה ללב האוקיאנוס. אביו הצטרף לצוות המחפשים ואף משכן את ביתו לשם כך. 

מאוחר יותר נערך ערב גיוס המונים אותו ארגנה עיריית כפר סבא למימון החיפושים.  צוות החילוץ של חיליק מגנוס, בסיוע של מקומיים, ערכו סריקות ממושכות אחר משל כשהם מסתייעים באמצעים טכנולוגיים משוכללים ביותר, כולל שימוש במסוקים ורחפנים, אך לא נמצא שום פריט שיכול היה להביא לאיתור.

החיפושים אחר משל. צילום: פרטיבחודש האחרון החיפושים אחר משל הלכו והצטמצמו, לאחר שמחפשים הגיעו למסקנה שיש להתמקד במקום מסויים בים ולקוות שיצליחו לאתר. גם החיפושים באמצעות מסוקים וסירות הופסקו. על פי צוות החילוץ של מגנוס נמשכו הפעולות להגברת העירנות בקרב המקומיים היוצאים לים באמצעות איש צוות מקומי מטעם החברה שהיה בקשר רציף עם מפקד משמר החופים למקרה שיהיו התפתחויות חדשות. אך כאמור, לא הגיע שום מידע חדש, מה שהביא את הרבנות הראשית לקבוע לבקשת המשפחה כי אביב משל יוכר כחלל שמקום קבורתו לא נודע. 

התמונה האחרונה של משל. צילום: פרטי

בהודעת המשפחה שפורסמה אמש (מוצ"ש) נכתב: "לצערנו לאחר תפילות אינסוף, מאמצי חיפוש רבים בהם לא נמצאו עקבותיו של אביב ולאחר תהליך שנעשה ברבנות הראשית אנו מודיעים בכאב רב על כך שאביב הוכר כמי שמקום קבורתו לא נודע למרות תקוותינו האיתנה שעדיין ימצא בחיים. כחלק מהרצון לכבד את אביב והפסיקה, אנו מקיימים שבעה החל מיום שלישי ה-10/9 ועד ראשון בערב".