בשעה טובה ומוצלחת התכנסה לראשונה מועצת העירייה הנבחרת החדשה של כפר סבא. בפתח דברי המועצה אמר ראש העירייה הנבחר, רפי סער, את הדברים הבאים:

"תושבים יקרים ומכובדים. שמחתי להכנס לתפקיד ראש עיריית כפר סבא. ובהנהגתי מצוינות היא היעד. סדר העדיפויות הן יוזמה ושיתוף פעולה של כולם. של כולם. אני רואה בכם חברים יקרים שותפים לתהליך וליצירתו. כפי שכבר הצגתי בתוכנית העבודה, אפעל לקידום החינוך בראש סדר העדיפויות, כשהשאיפה היא שמערכת החינוך של כפר סבא, תוביל את ההתחדשות בחינוך הציבורי בישראל, באמצעות הגדלת התקציב באופן משמעותי. כמו גם יישום מודלים פדגוגיים חדשניים ותוכניות לימוד מתקדמות".

סער, בין אוסנת ספורטה ודני הרוש (משמאל). חזק בחידושים | צילום: ורד אלמן

"אני שמח לבשר לכם שכצעד ראשון בנושא החלטתי על הקמת מועצת חינוך עירונית בהובלתה של חברת המועצה ד"ר אוסנת ספורטה. בשנים הבאות נשקיע בשדרוג התשתיות העירוניות ובשדרוג חזות העיר. נביא בשורה לזוגות הצעירים בדמות דיור מוזל ובהגדלת מקומות התעסוקה. נפעל למען התושבים הוותיקים ולתפיסת שירות עד הבית, הקמת פורום תושבים ושיפור הנגישות של מבני הציבור העירוני ובראשם התשתיות".

מועצת עיריית כפר סבא | צילומים: באדיבות המטות

"ננהיג את תפיסת המצוינות, השקיפות, שירות וניהול ששמה את התושבים במרכז, בעיניי התושבים הם לקוחות, והם לקוחות אהובים. כנבחרי הציבור עלינו לספק להם את השירות הטוב ביותר. לכן, החלטתי שאת ישיבות המועצה נקיים באולמות שונים הפזורים ברחבי העיר וישודרו (בשידור חי) באתר העירוני ובדף הפייסבוק העירוני".

מועצת העיר היוצאת והנכנסת | צילום: ורד אלמן

צילומי חברי המועצה: פרטי, רמי זרנגר, אביבית איזקשטון, ליאור פילשטיינר, תומר נויברג, דניאלה קונטיני, גידי מאיר.