חייל בן 20 מכפר סבא יועמד לדין בגין עבירות מין והונאה שביצע ב-15 נשים במשך שלוש השנים האחרונות. הצהרת תובע כבר הוגשה נגד הצעיר, שלפי החשד גם צילם חלק מהמעשים, ומעצרו הוארך עד היום (שני) בו הוא אמור להיות מוגש כתב אישום.

צילום המחשה: שאטרסטוק

הפרשה החלה בעקבות מספר תלונות מחיילות, שסיפרו על עבירות מין מצד החשוד במסווה של "ניסוי רפואי".

לפני כחודש התקבלו במשטרה מספר תלונות מחיילות וקטינות שסיפרו כי גבר מכפר סבא הציג עצמו בפניהן כאסיסטנט באחד מבתי החולים במרכז הארץ, המבצע ניסוי שאותו כינה "גז טבורי" (מונח שאינו קיים במציאות). עוד סיפרו המתלוננות כי במהלך אותו ניסוי, הן עברו מספר בדיקות ע"י החשוד, במהלכן ביקש מהן להתפשט וחיבר אותן למכשירים ומחטים, תוך כדי שהוא מבצע בהן פעולות עיסוי ופעולות החייאה. החשוד אף הגדיל לעשות כאשר החתים את המתלוננות על מסמך סודיות מזוייף וחלק מהמתלוננות שביקשו לעזוב את הפרוייקט בטרם הסתיימו הבדיקות, נקנסו בשל הפרת חוזה.

במהלך החקירה התברר כי החשוד פעל בשיטה דומה גם נגד קטינות והתברר כי במהלך 3 השנים האחרונות, החשוד פעל בשיטה דומה נגד 15 מתלוננות מרחבי הארץ, חיילות וקטינות. חלק מהבדיקות המזוייפות החשוד אף תיעד במצלמה. עוד התברר ממהלך החקירה כי החשוד חיבר את המתלוננות למכשירים רפואיים ובציע בהן פעולות עיסוי והחייאה ובכך עפ"י החשד, הגיע לסיפוק מיני.