אמנים תושבי כפר סבא, הסכיתו. עיריית כפר סבא מבקשת לחדש את ארונות החשמל והבזק בעיר. במסגרת קול קורא פונה העירייה לאמנים תושבי העיר, תלמידי מגמות האמנות וסתם תושבים כשרוניים, להגיש הצעה משלהם לעיצוב הארונות המדוברים.

ציור על ארונות חשמל בחדרה של האמן אליאב אזולאי. בקרוב הגרסה הכפר סבאית | צילום: איתמר רותם

האמנים השונים מוזמנים להעביר סקיצות של יצירותיהם המוצעות עד לתאריך ה-4.3.19 לכתובת המייל: liorg@ksaba.co.il. בנוסף לאפשרות שיצירותיכם התנוססו לעד במרחב הכפר סבאי העירוני, העירייה אף מציעה פרסים כספיים ל-3 הזוכים הראשונים בתחרות. הפרס הראשון עומד על 2,000 שקלים, השני על 1,000 ואילו השלישי על 500.  

לאחר אישור הסקיצה תייעד העירייה לאמן ארון חשמל/בזק כפר סבאי למשך 10 ימים, במהלכם יוכל לעטר אותו ביצירתו. האמנים יוכלו לעשות שימוש בטכניקות השונות כציור, רישום, כרזה, פיסול וטקסט. התנאי היחידי? על היצירה להיות בצבעי שמן בלבד.

ראש עיריית כפר סבא, רפי סער, אמר: "כפי שהבטחתי לאורך קמפיין הבחירות, נושא שיפור פני העיר ותחזוקה שוטפת של התשתיות הינם נושאים מרכזיים שיקבלו טיפול מיידי. מטרתי לשפר משמעותית את איכות חייב התושבים בעיר ואת נוחות המבקרים בה. לכן, פתחנו בקול הקורא שכל מטרתו הוא שיפור פני העיר באמצעות יצירות של תושבינו המוכשרים. בטוחני כי בקרוב נתעורר לבוקר צבעוני ויצירתי ברחבי העיר".   

 הפרטים המלאים והתקנון מפורסמים באתר העירוני.