דוברת עיריית כפר סבא בשלוש שנים האחרונות ענת בלזברג עוזבת את תפקידה. הדוברת אשר החליפה את צאלה וקסמן גונן, דוברת העירייה לשעבר שמונתה לסמנכ"לית שירות והסברה, שימשה בעבר כעוזרת לוקסמן גונן ולאחר אפיזודה קצרה בעיריית יהוד מונוסון חזרה לשמש כדוברת עיריית כפר סבא. 

ענת בלזברג. צילום: רמי זרנגר

בלזברג מוערכת מאוד בקרב עורכי העיתונים והעיתונאים באזור השרון ובכלל, נחשבת לאישה ישרה ומקצועית, אשר רבב לא עלה בתחום כהונתה, היא אף קיבלה את פרס "האריה השואג", הפרס הגבוה ביותר בתחום הדוברות והיח"צ. 

יחד עם זאת גורמים המעורים בפרטים טוענים כי "מלכתחילה לא היה לבלזברג שום סיכוי". הסיבה, לפי אותם גורמים, היא היותה של דוברת העירייה לשעבר צאלה וקסמן גונן, ששירתה כבר שלושה ראשי ערים שונים (יהודה בן חמו, צביקה צרפתי ורפי סער), אחראית מיניסטריאלית על מערך הדוברות ושירותי הפרסום העירוניים. "צאלה היא אישה מאוד דומיננטית, אשר מעוניינת שדברים ייעשו בדרכה, ולא תמיד השתיים ראו עין בעין. הן אומנם חברות טובות, או לפחות היו, אבל זה לא המשיך ולא יכול היה להמשיך לאורך זמן". 

נכון להיום פרסמה העירייה מכרז פומבי לתפקיד הדובר או הדוברת, אך אין זה מן הנמנע כי לראש העירייה יש כבר מועמד או מועמדת עדיפים היות ומדובר במשרת אמון. 

ענת בלזברג מסרה: "אין לי מה להגיב בשעה זו".