ביקוש חסר תקדים לקייטנות המדע המסובסדות של עיריית כפר סבא ומשרד המדע והטכנולוגיה. 500 ילדים יזכו ליהנות השנה מקייטנת מדע איכותית, כשהשנה יהיו 18 קייטנות לעומת 12 בשנה שעברה. 

צילום המחשה: shutterstock

זו השנה השלישית שקייטנות אלו יפעלו בכפר סבא, ותוך כשעה מרגע פתיחת ההרשמה נסגרו כל הקבוצות. יש להדגיש כי השנה הוגדל משמעותית מספר הקבוצות 18 במספר לעומת 12 קייטנות בשנה שעברה, ו-500 ילדים יזכו ליהנות מקייטנת מדע מסובסדת ואיכותית זו. 

מדובר על קייטנה חווייתית ומעשירה שתעסוק בנושאי מדעים-פיזיקה, כימייה, רובוטיקה וחדשנות טכנולוגית ובעלות מסובסדת של 80 שקלים בלבד. התוכנית מיועדת לתלמידי כיתות א'-ו', כשבכל יום יעברו מגוון הדרכות, פעילויות וסדנאות חווייתיות באמצעות: ערכות רובוטיקה וטכנולוגיה בפעילויות שיעשירו את הילדים. המטרה היא להגביר את החשיפה וההנגשה של תחומי המדע והטכנולוגיה ולעורר מודעות אליהם כבר בגיל צעיר ואין כל צורך בידע מוקדם. הקייטנה תתקיים במספר מחזורים בבתי הספר היסודיים דבורה עומר וסורקיס.

אורן כהן. יוזם הקייטנה. צילום: פרטיאורן כהן, המשנה  לראש העיר, "עיריית כפר סבא מקדמת זו השנה השלישית קייטנות מדע לילדים בסבסוד משרד המדע והטכנולוגיה. אני שמח שהילדים בכפר סבא יזכו לקייטנות איכותיות במחיר מסבסד ויוכלו להעשיר את הידע שלהם בנושא מדע וחדשנות. תודה מיוחדת לשר המדע אופיר אקוניס וצוות לשכתו על הייזום ושיתוף הפעולה".