הגדר הקרועה. "נזקים מתמשכים" | צילום: פרטי

תושב כפר סבא הגיש השבוע תביעה בסך 200 אלף שקל כנגד עיריית כפר סבא. הסיבה: קרע בגדר שברחוב דרך המוביל, שגרמה לפציעתו בעת שרכב על אופניו במסגרת עבודתו.

המקרה התרחש לפני כשנתיים, בעת שהיה בדרכו לביתו של לקוח כשהוא רוכב על אופניו, עבר האיש ברחוב "דרך המוביל", נתקע בקרע בגדר, נפל בחוזקה ונחבל. התוצאה הייתה שלושה שברים בעצמות כף יד שמאל (ידו הדומיננטית), נזק בכתף ימין וגבס למשך חודשיים, שמנע ממנו לעבוד.

השבוע, באמצעות עו"ד אייל פייפר, הגיש בבית משפט השלום בתל אביב, תביעה כנגד עיריית כפר סבא בגין נזקים מיוחדים, וכן סכום נוסף בשל אובדן השתכרות עתידי, הפסדי פנסיה ועוד.

על פי כתב התביעה, גם כיום סובל האיש מנזקים רבים ומתמשכים וממצב רוח ירוד. כמו כן הוא סובל מכאבים חוזרים באזורי השברים וכן ממגבלות בפעולות בעת שימוש בידו הפצועה. מאז התאונה, לא חזר לרכוב על אופניו.

בכתב התביעה נטען, כי פנה לעירייה כדי לסיים תביעה זו מחוץ לכותלי בית המשפט, אך ללא הועיל, מאחר שלטענת העירייה, לא נמצאה כל רשלנות מצידה.

עו"ד פייפר, המייצג את התובע: "מדובר במקרה מצער וחסר אחריות מצידה של העירייה. הממצאים והתמונות מעידים באופן ברור על רשלנות העירייה בשל הקרע בגדר".

מעיריית כפר סבא נמסר: "צר לנו על המקרה ועל הכאב שנגרם לתושב. נדגיש, כי המקרה המדובר אירע לפני כשנתיים, וכעת, משהוגשה התביעה, נגיב בבית המשפט, כמקובל".