דירקטוריון החברה העירונית לתרבות הפנאי בכפר סבא אישר השבוע את מינויה של שרון פז לתפקיד מנכ"לית החברה. פז תחליף את המנכ"ל היוצא, יאיר משיח.

שרון פז, בת 53 ואם לשלושה, היא בעלת תואר שני במינהל עסקים מאוניברסיטת בריטיש קולומביה בקנדה, בעלת תואר ראשון בהנדסה תעשייה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון ובוגרת קורס מנכ"לים ודירקטורים של החברות העירוניות מאוניברסיטת בר אילן המרכז השלטון המקומי.

צילום: פרטי

עד לאחרונה כיהנה פז בתפקיד מנכ"ל החברה לפיתוח גני תקווה, שם הייתה אחראית בין היתר על הניהול העסקי ותקציבי החברה, יצירת שיתופי פעולה קהילתיים, שיווקיים וכלכליים ועל ייזום תחומי פעילות חדשים תוך הרחבת סל השירותים לקהילה. בנוסף, כיהנה כסמנכ"לית מכירות שירות ותפעול ברשת בורגר ראנץ' בע"מ ומנכ"לית סטודיו C.

פז בעלת ניסיון עשיר במגוון תפקידים ניהוליים בכירים בחברות מלכ"ר, בשירות הציבורי ובחברות עסקיות, בהן הייתה אחראית בין היתר על הובלת ויישום אסטרטגיה, ניהול מטרות ויעדים וניהול ישיר של תחומי שירות, תפעול, כספים ושיווק. זאת תוך תכנון והטמעת שיטות ותוכניות עבודה, ניהול תקציבים וכושר בניהול עובדים.

מנכ"לית החברה לתרבות הפנאי, שרון פז: "שמחתי מאוד על בחירתי לתפקיד מנכ״לית החברה לתרבות הפנאי כפר סבא, זכיתי להצטרף לצוות ניהולי של עיר מדהימה. אני רוצה להודות לראש העיר מר רפי סער ולדירקטריון החברה על הבעת האמון בי, אני בטוחה כי יחד נוכל להוביל את תחום תרבות הפנאי בעיר כפר סבא להמשך של תנופת עשיה, פיתוח והגעה לפסגות חדשות למען כל תושבות ותושבי העיר."