טרגדיה ברחוב השקמה בכפר סבא. לפני זמן קצר (ב') דווח על אדם שנפטר מפצעיו, לאחר ששריפה פרצה במקום. נסיבות המקרה נבדקות. מהמשטרה נמסר כי מדובר בגבר בן 58, דייר הבניין.

"כשהגענו למקום ראינו אש ועשן בחלונות של הדירה בקומה הראשונה", סיפר ניר עמרני, חובש מד"א. "הכיבוי פעלו לכבות את הלהבות ומיד כשהתאפשר עלינו לדירה בליווי הכיבוי וחילצנו גבר כבן 50 שהיה מחוסר הכרה וסבל מכוויות ושאיפת עשן. הוא היה ללא סימני חיים ולצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו", סיכם עמרני.

רועי סולומון מתנדב זק״א מרחב שרון, אמר: ״כשהגעתי לזירה ראיתי דירה העולה בלהבות, האש בדירה הייתה חזקה מאוד, הכל היה אפוף עשן כשלוחמי באש חילצו מהדירה הבוערת גבר כבן 50 שסבל משאיפת עשן וכוויות קשות מאוד, פרמדיק מד״א אישר את מותו במקום, צוות זק״א כפר סבא טיפל בגופת ההרוג ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה".

השריפה ברחוב השקמה | צילום: רועי סלומון תיעוד מבצעי מד״א

מדוברות מד"א נמסר: "בשעה 10:12 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על שריפה בדירה בבניין מגורים ברחוב השיקמה בכפר סבא. חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים על גבר כבן 50 עם כוויות שחולץ מהבניין כשהוא ללא סימני חיים וקובעים את מותו".

מדוברות משטרת ישראל נמסר: "לפני זמן קצר התקבל במשטרת ישראל דיווח על שריפה בדירה ברחוב השקמה בכפר סבא. כוחות משטרה הגיעו למקום והבחינו בפצוע שמצבו מוגדר קשה מאוד. כוחות כב"ה במקום ועוסקים בכיבוי השריפה. נסיבות האירוע נבדקות".

לאחר מכן עידכנו מהמשטרה: "לפני זמן קצר גורמי רפואה קבעו את מותו של הפצוע בשריפה, בן 58 דייר בבניין. כוחות כב"ה השיגו שליטה על השריפה. נסיבות האירוע נבדקות".

המקרה מצטרף לשורה של שריפות בעת האחרונה. בסוף השבוע האחרון נשרף מושב מבוא מודיעים כמעט כליל, כש-40 מתוך 50 הבתים שבו נשרפו גמרי. בשבת האחרונה נפטר אלעד פריזאט, פעוט בן 3 וחצי לאחר שנפצע בשריפה בביתו בצפת. עילי, אחיו של הפעוט, נפצע באורח קשה באירוע המדובר בו נפגעו כ-20 אנשים בסך הכל.

כבאית | צילום המחשה: איילת רוטה