ישיבת המועצה הראשונה והחגיגית שקיימה עיריית כפר סבא בהיכל התרבות בכפר סבא לוותה בהפגנה של תושבי מתחם אל- רם שסובלים למעלה משנה מגלי ריח בלתי פוסקים כתוצאה ממפגעים במערכת הביוב.

המפגינים קראו לראש העיר, יהודה בן חמו "להפסיק לדבר, ולהתחיל לעשות", וכן ציינו את העובדה שחלפה שנה שלמה וטרם נמצא הפיתרון לבעיה.

ההפגנה, שהתקיימה בתוך האולם, מול שולחן הישיבות, לא הפריעה לישיבה להתנהל כסדרה, והיא נפתחה בפרידה מחברי המועצה שלא יכהנו בקדנציה הנוכחית וזכו לתשורה סמלית מראש העירייה.

לאחר מכן נשבעו חברי המועצה הנוכחים, והישיבה החלה באישור תפקידו של ד"ר בוקי צ'יש לסגן ראש העיר בשכר, החלטה שהתקבלה ללא מתנגדים, אך עם חמישה נמנעים.

חברי סיעת הירוקים, שהיו בין הנמנעים, ביקשו מבן חמו הבטחה כי הוא לא ימנה סגן נוסף בשכר, וזה השיב להם כי לא ניתן להצהיר זאת כעת, אך על פניו כרגע הוא ממנה רק סגן אחד.

בנוסף לכך, פנה ראש הסיעה, גיא בן גל, לבן חמו בשאלה מדוע הרכבת הקואליציה מתעכבת, ומדוע המשא ומתן בין הסיעות מתנהל בעצלתיים.

בן חמו השיב כי הוא חושב שראוי לשקול את הרכב הקואליציה עד הבחירות לכנסת, כדי שיוכל לכוון את הרכבה לפי פעילויות המשרדים הממשלתיים ולפי הרכב הכנסת, ועל כן לא נכון להגיד כי הוא מתנהל בעצלתיים.