תושב כפר סבא (48), נעצר השבוע בחשד שהטריד את ידידתו לשעבר ואת אמה ללא הפסקה ואיים עליהן איומים שונים, בהם שישרוף להן את הרכב.

מחלקת התביעות של המשטרה הוציאה נגדו בקשת מעצר עד תום ההליכים מחשש כי במידה וישוחרר, יפגע במתלוננות. התובע הגדיר את ההטרדות כשאמר "החשוד מהלך עליהן אימים".

ככל הנראה הטריד החשוד את ידידתו לאחר שזו החליטה לנתק את הקשר עימו וביקשה ממנו להפסיק לדבר איתה, דבר שעורר את זעמו.

מדיון הארכת מעצרו של החשוד בבית משפט השלום בכפר סבא ביום שלישי לפני שבועיים, עולה כי החשוד כבר הורשע בעבר בבית משפט השלום בכפר סבא בהטרדה ואיומים נגד ידידה שלו לשעבר ואמה.

עם זאת, בזמן שחיכה לטיעונים לעונש לאחר קבלת תסקיר שירות מבחן, הוא המשיך להטריד את המתלוננות. דבר שהיווה הפרה בוטה של תנאי השחרור שלו, שאסרו עליו להתקרב או ליצור קשר כלשהו עם המתלוננות. על פי החשד, הוא היה מתקשר עשרות פעמים ביום לידידתו לשעבר ואיים כי ישרוף לה את הרכב.

כמו כן הוא היה שולח לה אין ספור הודעות טקסט למכשיר הסלולארי, החל משעות הבוקר המוקדמות ועד השעות הקטנות של הלילה. על פי הצהרת התובע, אריה עדו הדבר מעיד על כך רמת מסוכנות גבוהה. זאת שכן "המשיב אובססיבי כלפיהן ומהלך עליהן אימים במשך תקופה ממושכת".

כמו כן הוסיף התובע כי "האובססיביות של המשיב כלפי המתלוננות יש בהם כדי להקים חשש ממשי כי באם ישוחרר הרי שיפגע במתלוננות". בעברו של החשוד הרשעות רבות ומגוונות בעבירות מרמה, אלימות ורכוש המעידים על אופיו המסוכן. כל אלו הביאו את התביעה לבקש להמשיך ולהחזיק את החשוד במעצר, עד שהתביעה תגבש נגדו כתב אישום.