מרדף אחרי גנבי רכב: בתחילת השבוע בשכונת הדרים בכפר סבא נעצרו שני חשודים, שוהים בלתי חוקיים, בחשד שניסו לגנוב רכב שעמד בשכונה.

אחד מעוברי האורח שעברו במקום הבחין בשלושה חשודים כשהם עומדים ליד רכב ומנסים לגנוב אותו. שוטרי סיור הגיעו למקום ולאחר מרדף נעצרו שני חשודים בני 15 ו- 19, שוהים לא חוקיים מהשטחים. חשוד שלישי נוסף הצליח להימלט וזהותו עדיין אינה ידועה למשטרה.

בהמשך הבחינו אזרחים בשני חשודים בשכונת קפלן בכפר סבא. שוטרי סיור כפר סבא שהגיעו למקום איתרו שני החשודים. בבדיקה הוברר כי מדובר שוהים לא חוקיים מהשטחים, בן 34 מקלקיליה ובן 42 משכם.

במשטרה חקרו את המקרה וגילו כי אותם חשודים ביצעו "דאבל", שיטת גניבה הכוללת פריצה גם לדירה ברחוב תרי עשר. כמו גם פריצה לרכב ברחוב גד הנביא, שם גם התעמתו עם בעלת הרכב שהבחינה בהם שעה שניסו לגנוב את רכבה.

הם נתפסו לאחר מרדף בו נסעו ברכבים הגנובים, ליד קיבוץ ניר אליהו. אחד השוטרים זיהה את אחד החשודים כזה שנמלט לפני כן באירוע הקודם. ברכב נתפס ציוד אלקטרוני החשוד כגנוב מההתפרצויות. החשודים הובאו ביום שלישי לדיון הארכת מעצר בבית משפט השלום בכפר סבא, שם הוחלט להאריך את מעצרם במספר ימים להמשך החקירה.