טענה כי בעלה תקף אותה עם קופסת קוטג': תושב השרון בן 31 נאשם כי בשנת 2006 תקף את אשתו לאחר שזו טענה כי זרק עליה קופסת קוטג'.

ביום שלישי שעבר קבע בית משפט השלום בכפר סבא כי לאור מערכת היחסים העכורה בין השניים, בלתי אפשרי להרשיע על סמך עדות יחידה.

לנאשם ולאשתו שני ילדים, ובאוקטובר 2007 הם התגרשו. עד הגירושין הייתה מערכת היחסים ביניהם עכורה והיא התאפיינה במריבות ובסכסוכים הדדיים. ב- מרץ 2006 אשתו של הנאשם אף התלוננה במשטרה כי בעלה תקף אותה.

על פי כתב האישום שהוגש בעקבות התלונה, ב-10 במרס, בסמוך לחניית ביתם של בני הזוג בשרון, השניים התווכחו והנאשם ניסה לקחת את מפתחות הרכב של אשתו.

כשניסתה למנוע זאת ממנו, הוא דחף אותה. בהמשך, כאשר הנאשם ואשתו היו במטבח ביתם, אשתו שטפה כלים, והוא הכין לעצמו פרוסת לחם.

במהלך השטיפה נרטבה פרוסת הלחם של הנאשם ואז בתגובה בלהט הרגע דחף הנאשם את אשתו בחוזקה וזרק לעברה קופסה של גבינת קוטג'. הגבינה, כך נטען בכתב האישום, פגעה בעורפה של אשתו ונשפכה עליה. בתגובה לכתב האישום הודה הנאשם בבית המשפט בנוכחותו במקום, אך טען כי לא תקף את אשתו.

ביום שלישי שבוע שעבר בהכרעת הדין קבעה השופטת קלרה רג'יניאנו החליטה לזכות את הנאשם מאשמה. זאת מכיוון שלדבריה במצב בו יש מערכת יחסים עכורה בין בני הזוג וגם תביעות רכוש הדדיות, בלתי אפשרי להרשיע על סמך עדות אחת של האישה.