השבוע נפתח חודש 'יולינוער', במסגרתו יתקיימו מגוון אירועים לבני הנוער בכפר סבא, בהפקת מועצת הנוער העירונית והעירייה. השנה נערך לראשונה ערב הפתיחה של 'יולינוער' בפארק העירוני, והוא כלל מתחם ג'יירו של הרשות הלאומית למלחמה בסמים ואלכוהול, מופע ג'אגלינג משולב אש, מתחמי זולה של 'אור הירח', והופעת סטנדאפ של ארז שלם.

כ-600 בני נוער השתתפו באירוע. ראש העירייה יהודה בן חמו אמר בפתיחת הערב כי השנה, בשונה משנים קודמות, השקיעה העירייה את כל משאביה רק
בפעילות למען הנוער. "אני משוכנע שברגע שלנוער יש תעסוקה, אפשר לעבור את החופש הגדול בשלום, כך שגם בני הנוער ייהנו מהחופש, וגם התושבים והעיר לא יסבלו בו".

שיר רענן, יושבת ראש מועצת הנוער העירונית אמרה באירוע: "אנחנו עובדים קשה ועמלים למען כל אירוע שלנו, ופשוט טוב לראות איך כל ההשקעה הזו משתלמת. כל אחד ואחת מחברי מועצת הנוער העירונית משקיע את מירב זמנו בחשיבה על שיפור חיי הנוער בעיר ומשתמש במסקנות כדי להפיק אירועים ופרויקטים שישרתו את הנוער הכפרסבאי.

"כייף לראות איך העירייה וכל הקהילה מתגייסים, תומכים, ועוזרים לנו לשפר את חיי הנוער בעיר, כי בסופו של דבר הנוער זה מה שמשנה".