ביום חמישי לפני כשבוע וחצי נפטרה רחל סבאסון ז"ל מכפר סבא ממחלת הסרטן, והותירה אחריה בעל ושתי בנות, קרן וטליה. באותו יום נערכה הלווייתה ולאחר מכן הגיעו האבלים כנהוג לשבת שבעה בבית המשפחה. אבל במהרה גילו בני המשפחה, כי כל חפציה האישיים של האם שנפטרה נעלמו.

עוד ב-mynet:
איברי הבת נתרמו - המשפחה נותרה חסרת כל
תבע וזכה: "בית החולים התרשל בלידתי"
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות השרון" בפייסבוק

קרן מספרת שבמוצאי שבת ניסה אביה לחפש את הטלפון הנייד של האם. הוא ניגש לחדר השינה, פתח את הארון וגילה ש"הכול הפוך, כמו בסוג של שוד פזיז".

בין היתר, מספרים בני המשפחה, קופסת התכשיטים של האם הייתה מפורקת וריקה. בסך הכול, הם אומרים, מהבית נגנבו המכשיר הנייד האישי של האם וכמה תכשיטים, שסבאסון מציינת כי אמורים היו לעבור בירושה לבנות והיו בעלי ערך כספי רב. תלונה למשטרה הוגשה ביום שבת, וממשטרת כפר סבא נמסר כי נסיבות המקרה נמצאות בחקירה.קרן אומרת כי בני המשפחה חושדים במכר של המשפחה, שאולי עשה זאת בשל מצוקה כלכלית. יחד עם זאת, הם המומים ופגועים. המשפחה העלתה בשבוע שעבר פוסט ברשת הפייסבוק בכדי לנסות לקבל את עזרת הציבור באיתור הגנב או החפצים.

קרן עדיין מתקשה להאמין שמי מהמנחמים את משפחתה היה אחראי לגניבה שפלה כל כך. "חטפנו הלם ועדיין לא התאוששנו ממנו", היא אומרת. "עד עכשיו אני עולה לבדוק אם אין שם משהו בארון, אם הכול באמת נגנב. זה לא נתפס. איך מישהו שבא לנחם עושה דבר כזה נורא? אנחנו לא יודעים איך לקבל ולעכל את זה. קודם כל, אנו רוצים שיזמנו אותו לחקירה".