ד"ר רונן ברגמן. צילום: יח"צ

בכנס הנגיד  - הכנס הארצי של הארגון שיתקיים השבוע בכפר סבא תחת הכותרת "איכות חיים וחוסן לאומי לעתיד בטוח" יציג הנגיד דני פסלר את הפרויקט המרכזי של רוטרי ישראל לשנה זו: המיזם שכותרתו מניעת אלצהיימר בדרך חדשנית יהווה את עיקר פעילות הארגון לשנת 2018 חברי הארגון וכלל המועדונים תורמים לטובת המיזם כספים שיעזרו במימונו של מחקר והנגשת הטיפולים בתא לחץ למטופלים. 

    פרופסור שי אפרתי – מנהל המרכז לרפואה היבפרבארית ומנהל המחלקה הנפרולוגית במרכז הרפואי-אסף הרופא  הרצה בפני באי הכנס בנושא    AGE REVERSIN",ומניעת מחלת האלצהיימר"- נושא חדשני הנחשב בבחינת פריצת דרך עולמית. ארגון רוטרי ישראל  נרתם לקחת חלק בקידומו ואף חשיפתו דרך רוטרי העולמי לאוכלוסיות רבות בעולם.

הארגון יעניק במסגרת הכנס גם אות פול האריס - אות הערכה חשוב ומרכזי בתנועת הרוטרי העולמית הקרוי על שמו של פול האריס-מייסד התנועה ומי שהקים את מועדון רוטרי הראשון בעולם בשיקגו. האות מסמל את הערכתו של הארגון למנהיגות, מקצועיות גבוהה, תרומה לקהילה ולחברה בתחום התמחותו של מקבל הפרס.  ד"ר רונן ברגמן – עיתונאי ומרצה בעל שם עולמי הרצה  על נושא "מאבקו החשאי של המודיעין הישראלי נגד אירן וחיזבאללה".