עשרות מפגינים, למעלה ממאה, לא נרתעו מהגשם והקור והגיעו הערב (חמישי) להפגין בעד ונגד התפטרותו של יהודה בן חמו מול בניין העירייה ברחוב ויצמן 135.

צילום: יעל שרר

הרקע: הידיעה על כך שיהודה בן חמו מנהל את העירייה, כמעט ללא הגבלות, כולל הגעתו לבניין העירייה, אליה הוא גם רשאי להגיע, על פי החלטת הפרקליטות. 

המפגינים התעמתו ביניהם, כאשר מצד מחנה המתנגדים לבן חמו, מירית שקד ברק, מובילה את ההתנגדות בראש. ובראשות המחנה השני, תומכי בן חמו שמנה גם כן כמה עשרות, ניצבה אתי בוים. 

יש לציין, כי היה חשש כבד במהלך ההפגנות שהדברים יגיעו לאלימות, לאחר שחלק ממחנה תומכי בן חמו, החלו לקלל את המפגינים המתנגדים לו. 

כך או כך, ההיענות להפגנה, משני המחנות, הפתיעה רבים. מה שעוד הפתיע לא מעטים הייתה העובדה שגם תומכי בן חמו הגיעו: "מפתיע מאוד", אמרו המפגינים, "שלמרות החשדות בשחיתות, ולמרות שאנחנו מדברים על כפר סבא, ולמרות כל העננה הכבדה של רמייה, הונאה וגניבה המרחפת על בן חמו, עדיין הגיעו אנשים לתמוך בו. כנראה שטוהר המידות עוד לא חלחל בכפר סבא". 

ובתוך כך, בתוך ישיבת המועצה ניסה יו"ר תנועת מר"צ עילאי הרסגור הנדין להחתים את חברי המועצה על הדחתו של יהודה בן חמו, אך צבר רק חמש חתימות, שלא יספיקו לדרישתו לכנס ישיבת מועצה בנושא. 

עילאי הרסגור מנסה להחתים את חברי המועצה

מוקדם יותר היום נודע כי הרחקתו של בן חמו, שהייתה אמורה להסתיים ב 1/12 הוארכה בחודשיים. 

תומכי בן חמו

אתי בוים, תומכת יהודה בן חמו: "זו בושה שפוליטיקאים מנצלים את המצב לטובת צבירת הון פוליטי. כולם יודעים שראש העיר יהודה בן חמו הוא ראש העיר הכי טוב שהיה לכפר סבא בעשורים האחרונים ומאות תושבים מביעים את תמיכתם בו. אני חושבת שראש העיר, שלו זכויות רבות בעיר, הינו חף מפשע עד שלא הוכח אחרת. ואף אחד לא יכול לקחת את תפקידו של בית המשפט ולחרוץ דין".