רונית לוין, סייעת בגנים, מועמדת לפרס "אות הנשיא". לוין, נבחרה מבין כל עובדי העירייה המצטיינים להתמודד על קבלת תואר "עובד מצטיין" ארצי בתחרות ע"ש נח מוזס וגם, כאמור, על קבלת "אות הנשיא".

רונית לוין

רונית החלה עבודתה כאם בית בעיריית כפר סבא לפני כ - 25 שנים ובגן ברקת רכשה את דפוסי עבודתה כסייעת בגן הילדים. שמונה שנים לאחר תחילת עבודתה, יסדנו לצדו של גן ברקת את גן ברק, גן לחינוך מיוחד, אליו רונית שובצה כסייעת בוקר. יחדיו מהוויים שני הגנים מודל עבודה ייחודי המאפשר לילדים ליקויי שמיעה לחוות השתלבות יומיומית ולאורך כל היום בחברת ילדים נורמטיביים, זאת לצד קבלת כל הטיפולים הפרא רפואיים הנדרשים כדי לקדמם בתפקודים השונים בשל לקותם.

בהמלצה לעובדת מצטיינת נכתב: "מעבר להיותה של רונית לוין נבונה, אחראית, חרוצה, מסורה ואכפתית היא השקיעה רבות בלימוד אוטו-דיקטי וכן בהשתלמויות וקורסים שעשתה בזמנה החופשי כדי להעמיק ולהרחיב את הידע שלה וכך הפכה לאשת מקצוע מהמעלה הראשונה בתחום זה. לאורך השנים תורמת רונית מזמנה הפרטי לטובת הגן ותלמידיו ונענית לכל בקשה חריגה בסבר פנים נעים וברצון טוב לסייע גם מעבר לשעות העבודה המקובלות.

"לאורך השנים חנכה רונית אנשי צוות רבים שנכנסו לגן, הדריכה, הנחתה ותרמה מהידע הרב שלה לטובת רווחתם של הילדים, הוריהם וצוות הגן. למעשה, כיום התחלף כל הצוות המייסד של הגן למעט רונית שעדיין משפיעה ופעילה בקידום תלמידיו כאילו רק היום התחילה לעבוד בו".