ראשי ההסתדרות באזור השרון עם יו"ר ועד עובדי חברת "טבע", אלירן קוזליק

ההסתדרות מקיימת הבוקר (ראשון) שביתה נרחבת בגופים רבים במשק במחאה על פיטורי 1,750 עובדי חברת התרופות "טבע" במפעלים ברחבי הארץ. כחלק מהמחאה מקיימים העובדים הפגנות בכמה ממתקני החברה. במסגרת השביתה, שהחלה בשעה 6:00 ותימשך עד ל-12:00 בצהריים, יושבתו רשויות מקומיות רבות, רשות שדות התעופה, נמלי הים, חברות הביטוח והבנקים וכן כלל משרדי הממשלה ובתי החולים הממשלתיים.

במסגרת השביתה במשק מושבתים גם השירותים בכמה מהרשויות המקומיות ברחבי הארץ.  עם זאת עיריית כפר סבא פועלת כסדרה.

החברות עירוניות יפתחו את הבוקר בשביתה: החברה הכלכלית הוד השרון שובתת, הספריה העירונית והמרכז לאומנויות, החברה לקידום החינוך והתרבות שובתת – אך יש לציין כי פעילות הצהרונים בגני הילדים מתקיימת כרגיל

מקומות העבודה שיושבתו היום בכפר סבא הם: שרותי קופת חולים כללית וקופת חולים מאוחדת, כל הבנקים למיניהם, ארגון המועצות הדתיות והמועצה הדתית, ועדות תכנון ובנייה ותאגידי מים וביוב. משרדי הממשלה ישבתו  הבוקר ושלוחותיהם, רשות הכיבוי והצלה וכן שימו לב גם חברת דואר ישראל שובתת היום בבוקר.

חלק מתחנות הדלק של חברת סונול ו-"טן" ישבתו היום, חברת בזק, פלאפון, סלקום, הוט מובייל ועוד. גני הילדים ובתי הספר של הרשתות ויצ"ו, נעמ"ת, רשת אורט ורשת עמ"ל מצטרפות לשביתה אם כי ברוב המקומות גם ככה לא מתקיימים לימודים בזכות חופשת חג החנוכה.

יש לציין שהרכבת בכפר סבא והתחבורה הציבורית יפעלו כסדרן.

כמו כן, הבוקר נחסם כביש הגישה באיזור התעשייה המזרח בסמוך למיקום החברה. נהגים שימו לב.