ביום שלישי האחרון בשעות הלילה התקבלה התרעה במוקד המבצעי של קבוצת האבטחה 'צוות 3' על אזעקה שהופעלה בסניף של רשת סופרים גדולה באזור התעשייה בכפר סבא.  

סניף רמי לוי

עם קבלת ההתרעה במוקד המבצעי הוקפצו למקום סיירים של 'צוות 3' שהגיע בתוך זמן קצר. מיד עם הגעתם הם מזהים כי הפורצים אמנם הספיקו לעקור את דלת הכניסה לסניף, אך נמלטו משם לפני שהם מספיקים לגנוב רכוש ייקר ערך. בסריקה קפדנית שנערכת לאחר מכן בתוך הסניף נמצא כי הפורצים נכשלו במזימתם לגנוב את הכספת מהסניף עקב הגעתם המהירה של הסיירים. תוך כדי הקפצת הסיירים למקום, המוקד המבצעי של 'צוות 3' הודיע על דבר האירוע גם למשטרת ישראל ששלחה ניידת לביצוע תחקור נרחב.

מנכ"ל חברות המוקד והמיגון בקבוצת צוות 3, אבנר בן אריה: "הפורצים מקפידים לשפר את שיטות הפריצה שלהם, משדרגים את אמצעי הפריצה והופכים נועזים יותר מפעם לפעם. זה מחייב אותנו להקדים אותם, להיות נחושים יותר ולהשתמש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים שיספקו לנו יתרון של ממש. שילוב הכוחות בין האמצעים הטכנולוגיים שהוצבו במקום, יחד עם פעילות המוקד המבצעי שלנו וזמני הגעה קצרים של הסיירים סייעו לנו לעצור את הפריצה לפני שנגרמו ללקוח נזקים כבדים ברכוש".