בתאונת הדרכים הנוראית אמש (ב') בצומת טבע נפצע באורח אנוש, יוסף ישי פרץ (25). פרץ הוא בנו של יו"ר סיעת ש"ס בעיר וחבר המועצה, שמעון פרץ. 

התאונה, שהתרחשה על כביש 55 בסמוך לפנייה לנוה ימין בצומת טבע, התרחשה כאשר פרץ נסע על אופניים חשמליים ונפגע מרכב פרטי שעבר במקום. נסיבות התאונה עדיין נחקרות.

הרכב הפרטי המעורב בתאונה. התמונות חוזרות על עצמן | צילום: איחוד הצלה - מחוז מרכז

אחיו של יוסף ישי, יהודה פרץ ביקש בפוסט בפייסבוק לקרוא פסוקי תהילים להחלמתו של יוסף ישי:

"אני מתחנן לכל מי שרואה את הפוסט הזה לשתף ולקרוא תהילים לרפואת אחי הגדול יוסף ישי בן דניאלה לרפואה שלימה!"

מדוברות בילינסון נמסר: "נכון לעכשיו פרץ נמצא בטיפול נמרץ במצב קריטי ולא בהכרה".

מדובר בתאונה השלישית הקשה בצומת טבע בשלושת השבועות האחרונים, כשבתאונות הקודמות נהרגו שניים, רוכב אופנוע כבן 30, ותושבת העיר, נופר מועלם רווח ז"ל. 

ממשפחת פרץ נמסרה התגובה הבאה: "קיבלנו את הבשורה הכאובה על פציעתו של יקירנו יוסף ישי פרץ ייבדל לחיים טובים וארוכים, בתאונת דרכים מחרידה בכביש הדמים 55. בננו היה בדרכו חזרה משיעור תורה הביתה והיה רכוב על אופניים חשמליים. מצבו קריטי והוא זקוק לרחמי שמים מרובים, ואנו מבקשים מכל מי שיכול לקרוא פרק תהילים לרפואתו השלמה לעשות זאת וה' הטוב יכפר בעד".

התייחסותנו למקרה בפרהסיה מגיעה משתי סיבות עיקריות אשר הם בנפשנו למען פציעתנו של בננו תהיה האחרונה בכביש זה. ראשית, אנו מבקשים מכל הגורמים והמוסדות הממשלתיים ובוחני התחבורה למיניהם לטפל בכביש זה באופן מיידי ולאלתר".

כביש זה לא רק גרם לפציעתו החמורה של בננו היקר אלא גם, ה' ישמור, למוות מספר פעמים. אנא, בנפשנו הדבר לשמור מכל משמר על ילדינו ועל דרכינו".

שנית, מדין "ונשמרתם מאוד לנפשותיכם" אנו פשוט מפצירים בכל ההורים ולכל מי שנוהג באופניים חשמליים לחבוש קסדה לראשו. קסדה כזו הייתה מונעת ללא ספק, לדברי המומחים בבית החולים, את הפגיעות הקשות של בננו".

אנא, הפצירו בכל מי שאתם מכירים לחבוש קסדה על ראשו, לבל יחזרו מקרים כאלו רחמנא ליצלן. אנו מודים על מאות הטלפונים וחיזוקי התמיכה והתפילות הרבות שקיבלנו ביממה האחרונה, הדבר חיזק את ליבנו מאוד, והן אל כביר לא ימאס".