אולם קבלת הפנים בנתב"ג. צילום המחשה. למצולמים אין קשר לכתבה

במסגרת תביעה שהוגשה לאחרונה לבית הדין הרבני, הוצג תיעוד וידאו, אותו צילם הבעל בסתר - ובו נראית אשתו חוזרת חבוקה עם המאהב שלה - כשהם פוסעים באולם הנוסעים הנכנסים בנתב"ג, עת שבו מחופשת אהבים ביוון.

לדברי עורכת הדין הלנה שמחי המייצגת את הבעל, הוא חש בשנה האחרונה כי אשתו מתרחקת ממנו, וחשד שהיא מנהלת רומן עם בעל עסק קטן אותו פגשה בקבוצת נטוורקינג עסקי הפועלת באזור מרכז הארץ.

על פי תביעת הגירושין שהוגשה לבית הדין הרבני, מסרה האישה לבעלה שהיא נוסעת לשבוע השתלמות באילת. מה שעורר את חשדו של הבעל היה, שגם אותו בעל עסק בו חשד - נעלם באורח פלא מהשכונה שבה הם מתגוררים.

הבעל פנה לעו"ד שמחי העוסקת בדיני משפחה וגירושין וזו המליצה לו לשכור חוקר פרטי אשר יוכל לאתר את מקומה של האישה - וכך היה.

עו"ד הלנה שמחי. צילום: פוטו פרג'

החוקר הצליח לגלות שהמאהב, הנשוי לאחרת, מסר לאשתו שהוא יוצא לכנס עסקים ביוון. החוקר גם הצליח לאתר את הטיסה בה חוזרים השניים לישראל ומסר את המידע לבעל. הבעל, שרצה לבדוק אם אכן  אשתו בוגדת בו - המתין לשניים באולם הנוסעים הנכנסים בנמל התעופה בן גוריון, ותיעד אותם כשהם מגיעים חבוקים ומאושרים מהחופשה.

את התיעוד המפליל מסר הבעל לעו"ד, שהגישה בקשה לבית הדין הרבני לכפיית גט על האישה וויתור על מזונות אישה וכתובה.

לדברי עו"ד שמחי, הכתובה עמדה על 555 אלף שקלים - סכום גבוה אותו הבעל היה עלול לשאת, לפחות בחלק גדול ממנו, אילו ביקש להתגרש מאשתו ללא עילה מספקת.

הרכב הדיינים שדן בתיק הורה לבני הזוג להתגרש, ופטר את הבעל מתשלום מזונות אישה וכתובה.