איזור תעשייה (צילום ארכיון: לירן טטרו)

ויכוח על יציאה מחנייה בחניון "מקס  סטוק" במתחם  "עתיר ידע"  בכפר סבא התדרדר לאירוע תקיפה. כתב אישום הוגש נגד נהג אחד הרכבים והוא הורשע לאחר הודאתו.

זה ידוע שבכביש הישראלים לא תמיד סבלניים וגם בחנייה – עלולים להיווצר חיכוכים בין נהגים.

התקרית, שהתרחשה באוגוסט שעבר, החלה בזמן שע' נהג ברכב הרנו שלו ביציאה מחניון חנות "מקס סטוק" באיזור התעשייה עתיר ידע בכפר סבא.

באותה השעה נסע י', תושב כפר סבא בן 25 ברכבו וניסה להיכנס עם הרכב לפני רכבו של ע'.

ע' לא אפשר ליוסי לעקוף אותו ביציאה מהחניון וכאן החלו העניינים להסתבך. על פי כתב האישום, יצא י' מרכבו, דפק על חלון הנהג ואיים עליו בפגיעה כשאמר "בוא אני אראה לך".

כתב האישום המקורי כלל תיאורים נוספים אך אלה נמחקו מכתב האישום המתוקן שהוגש נגד הצעיר, שלאחריו הודה באשמה.

לי' היו שתי הרשעות קודמות בשנים האחרונות בגין עבירות סמים. עורכת דינו של הנאשם אריאלה גואטה אמרה בהכרעת הדין כי "הנאשם הודה כאמור בכתב האישום המתוקן, לקח אחריות מלאה על מעשיו, לא נגרם נזק למתלונן והיו קשיים ראייתיים בתיק. אבקש מבית המשפט לכבד את הסדר הטיעון".

שופטת בית המשפט השלום בכפר סבא, מרב גרינברג, אמרה בהכרעת הדין כי "מדובר בהתנהגות פסולה על רקע שימוש בדרך וגם לאחר תיקון כתב האישום, התנהלותו של הנאשם שהיה בה כדי להתלונן על המתלונן ראויה לגנאי".

השופטת קבעה כי יוסי יקבל 3 חודשי מאסר על תנאי לתקופה של שנתיים בהם לא יעבור עבירות דומות כלל. התחייבות כספית על סך 1500 שקל ופיצו כספי לע' בסך 750 שקלים.