אם יש משהו בולט בשלושת הפיצות שהגיעו למקומות הראשונים במשאל הפיצרייה הגדול של "מיינט", זוהי העובדה הפשוטה. המגוון. 

משאל הפיצה הגדול של "מיינט"

אחת נוסדה לפני פחות מחצי שנה, אחרת נמצאת על ויצמן כבר שנים ושירתה עשרות, אם לא יותר ממאה אלף כפר סבאים. אחת היא פיצה של רשת גדולה, השנייה היא עסק משפחתי לכל דבר ועניין. וזה עובד, לאן שלא תלכו, יש פיצה טובה בכפר סבא.

מקום שלישי: פיצה נאפולי – משה שרת 24 (1,867 קולות, 14.6 אחוזי הצבעה)

שם הבעלים: טל ודקל זיגדון 

מתי הוקם הסניף? לפני שלושה חודשים 

פיצה נאפולי. מדליית ארד תוך שלושה חודשים | צילום: באדיבות פיצה נאפולי

מה מיוחד בפיצה שלכם?

"מדובר בפיצת שף מעולה שנאפית בתנור לבנים איטלקי להבדיל מתנורי מסוע תעשייתיים שיש היום ברוב הפיצריות. פיצת שף במחיר לכל כיס 25 שקלים למגש משפחתי ושירות משלוחים חינם". 

תוך שלושה חודשים כבר נכנסתם לקיבה הכפר סבאית, איך אתה מסביר את זה?

"לפני כשלושה חודשים החלטתי שגם לתושבי כפר סבא מגיעה פיצת שף. נפגשתי עם בעלי המקצוע הנכונים והתחלנו לעבוד על הסניף החדש והמושקע שלנו. וזה עובד.

"אנחנו מודים לקהל הלקוחות שלנו ולתושבי כפר סבא המדהימים על התמיכה האדירה. התגובות שלכם פשוט חיממו לנו את הלב. אנו חרטנו על דגלנו להעניק לקהל את השירות הטוב ביותר לצד טעם בלתי מתפשר, מגוון רחב של מנות איטלקיות, פיצות טבעוניות ללא גלוטן וקינוחים מיוחדים וכל זאת - בסביבת ישיבה מזמינה".

  

מקום שני: פיצה האט – ויצמן 47 (4,069 קולות, 32.1 אחוזים) 

מתי הוקם הסניף? 2005 

שם הזכיין: שלומי גדות (29)

שלומי ושקד גדות. הכירו בפיצה | צילומים: אריאל ימיני, פרטי

מה מיוחד בפיצה שלכם? 

"אנחנו מנסים לתת את השירות הכי טוב שאפשר, יותר אישי ממה שתקבל ברשתות גדולות, כי אני הזכיין של המקום, זה לא של הרשת, יש יותר פן אישי. מה שמיוחד בפיצה שלנו זה מה שמיוחד בכל הפיצות של פיצה האט, מבחר ייחודי של פיצות שלא תמצא כמעט באף פיצרייה אחרת". 

למה אתם והכפר סבאים עובדים כל כך טוב ביחד?

"אני חושב שזה פשוט עקביות, מדובר במוצר איכותי. אנחנו רק עולים במכירות. יש כל כך הרבה פיצות ב-20 שקלים ואנחנו עדיין רק עולים במכירות". 

ממתי אתה שם?

"אני פה 11 שנה, וקניתי את הסניף לפני 6 שנים בערך. הייתי שכיר לפני ובמהלך הצבא בפיצה ולאחר מכן רכשתי את הזכיינות על המקום".

 

מקום ראשון: פיצה מאסטרו – רוטשילד 57 (4,435 הצבעות, 35 אחוז קולות)

מתי הוקם הסניף: ב-2012 

שם הבעלים: שלמה שאבי (36)

שלמה ומורן שאבי. הזוכים הגדולים | באדיבות פיצה מאסטרו

מה מיוחד בפיצה שלכם? 

"אנחנו מייצרים פה את הכל, מכינים את הכל במקום, בצק, תבלינים. הבצק תמיד טרי. התבלין שלנו הוא ייחודי והוא עובר באופן מסורתי במשפחה 24 שנים. עד עכשיו הם משתמשים בו בהרצליה. הכל התחיל משם, הכל עובר בירושה כמו שאתה רואה.

"גם הגבינה שלנו היא אמיתית, צהובה של תנובה. אנשים לא מבינים איך אנחנו מוכרים כל כך בזול ומשתמשים בגבינה אמיתית, כששואלים אותנו אנחנו מראים להם את המטבח. שייראו תכל'ס, זה הסוד. מביאים מוצר ברמה הכי גבוהה שאנחנו יכולים במחיר הכי טוב שאפשר - 20 שקלים למגש".

איך זה לזכות במשאל הפיצה הטובה בכפר סבא? 

"ממש כיף, זה סיפוק ענק. אנחנו ראינו את השבחים וזו לא קלישאה זה באמת חימם לנו את הלב. על עבודה קשה של שנים, פתאום אתה רואה פרגון ואהדה. חלק מהפנים אתה מכיר, וחלק לא, פשוט סיפוק".

מאסטרו - משוגעים במקום הראשון | צילום: אריאל ימיני