כשברקע שנת הלימודים החדשה שתפתח ביום ראשון, וכאשר החששות לגבי המחסור במנהלת בבית ספר "לאה גולדברג" בשכונה הירוקה היו בשיאן, הודיע היום (ג') משרד החינוך כי זהבית הוברמן מגל מונתה כמנהלת הבית ספר.

מינויה הציל את המצב. הוברמן-מגל | צילום: באדיבות עיריית כפר סבא

הוברמן-מגל נשואה ואם לשלושה ילדים. אביה, בני הוברמן ז"ל, היה איש חינוך מפורסם שבין השאר ניהל את פנימיית "אונים" ואת כפר הילדים והנוער "עלומים". הוברמן מגל החלה את דרכה המקצועית בתחום החינוך לפני למעלה מ- 6 שנים, לאחר שכיהנה כסמנכ"לית בחברת Wall Street בית ספר לאנגלית ובתפקידי ניהול נוספים בתחום הדיגיטל. היא בוגרת תואר שני במנהל החינוך מהמכללה האקדמית בית ברל ותואר ראשון בקרימינולוגיה.

הוברמן-מגל אמרה לאור מינויה: "גדלתי בבית שבו לחינוך היה מקום מרכזי, ובצעירותי עבדתי במספר תפקידי הדרכה בפנימיות. כשאבי נפטר, החלטתי לעשות הסבת מקצוע ופניתי לתחום ההוראה. בטוחני כי הידע המקצועי והניהולי שצברתי ברבות השנים יסייע לי להצלחה בתפקיד המאתגר.

לקראת פתיחת שנת הלימודים הוסיפה הוברמן-מגל: "אני מאוד מאמינה במשפט של הרב שלמה קרליבך 'כל מה שילד צריך זה מבוגר אחד שיאמין בו' ויאהב אותו. התלמידים היום הם דור העתיד, צריך להעניק להם, לכוון אותם ולהשקיע בהם את מיטב המשאבים. אני מאחלת שנת לימודים מוצלחת".