לא פחות מ-11 מנהלים חדשים החלו אתמול (א') את השנה החדשה במערכת החינוך הכפר סבאית. על האחרונה שמונתה מביניהם, עליזה הוברמן-מגל שתנהל את בית הספר גולדברג, דיווחנו כבר בשבוע שעבר. להלן שאר המנהלים והמנהלות החדשים.

צילום: עופרי מור-שקד

בתמונה מימין: דרור סעדיה, אורלי פרומן, יעל איילון, מאיה גנון, רימונה בנדיבה, רויטל גונן, ענת ישיעיהו וציפי יעקב.  

החדשים ביסודיים

יעל איילון נבחרה לנהל את בית הספר היסודי גולדה. איילון היא בעלת תואר שני (M.A) בהתמחות ניהול מערכות חינוכיות ובעלת תואר ראשון (B.Ed) בחינוך במכללת בית ברל עם התמחות בחינוך המיוחד. בתפקידה האחרון ניהלה איילון את בית הספר ע"ש בנציון נתניהו ביישוב ברקן.

בבית הספר היסודי בן גוריון, המנהלת החדשה היא מאיה גנון, תושבת העיר, נשואה ואם לשלושה ילדים. גנון החלה את דרכה במערכת החינוך העירונית בבית הספר רמז שם שימשה בתפקידה האחרון כסגנית המנהלת, והיא בעלת תואר שני במנהל החינוך.

דרור סעדיה נבחר לניהול בית הספר ממ"ד בר אילן. סעדיה נשוי ואב לשלושה ילדים. הוא מחזיק בתואר שני במגמת תלמוד מורחב ובוגר התוכנית להכשרת מנהלים באוניברסיטת בר אילן. בשנים האחרונות חי בארה"ב, שם היה בשליחות הוראה מטעם ההסתדרות הציונית העולמית בבית הספר היהודי במדינת מסצ'וסטס.

הרביעית היא אילה פרחאן שתנהל את בית הספר חב"ד בעיר, היא אם לשלושה ילדים וסבתא לנכד. היא בעלת תואר שני בחינוך, ובוגרת קורס מנהלים מטעם משרד החינוך. פרחאן בעלת רקורד מקצועי עשיר של למעלה מ- 20 שנים, ובתפקידה האחרון שימשה סגנית בית ספר ומחנכת כיתה.

שלושת המנהלים החדשים בחטיבות הביניים

חטיבת הביניים תורה ומדע מנוהלת מעתה על ידי יוסי אורנשטיין. אורנשטיין מחזיק בתואר שני בחינוך מטעם אוניברסיטת בר אילן. בתפקידו האחרון כיהן כמנהל בית הספר התמ"ד מעלה שמעוני.

המנהלת החדשה של אולפנית אמנה היא רננה בר יהודה. בר יהודה בוגרת תואר שני ביהדות וקורס מנהלים. בשנים האחרונות שימשה במגוון תפקידים חינוכיים רבים, ביניהם: מורה, מחנכת ורכזת שכבה.

המנהלת החדשה של חטיבת הביניים שרת היא רימונה בנדיבה. בנדיבה היא תושבת כפר סבא, נשואה ואם לשלוש בנות. היא בעלת ניסיון מקצועי של כ- 30 שנים במסגרתם עבדה כמורה לאנגלית ומחנכת. כמו כן, היא מחזיקה בתואר שני (M.ed) בניהול וארגון מערכות חינוך.

שלוש החדשות בתיכונים

ענת ישיעיהו היא המנהלת החדשה של אורט שמיר. ישיעהו נשואה ואם לארבעה, ובתפקידה האחרון שימשה סגנית מנהלת בתיכון. כמו כן, ישיעיהו בעלת תואר שני בלשון עברית מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון בחינוך.

ממלאת המקום החדשה בניהול תיכון אורט שפירא היא רויטל גונן. גונן נשואה ואם לשלושה ילדים. בתפקידה האחרון כיהנה כסגנית המנהלת בתיכון, שם היא מלמדת ומחנכת מזה 13 שנים. גונן מחזיקה בתואר שני במדעי החברה ותעודת הוראה.

בתיכון אולפנית הראל נבחרה ציפי יעקב לתפקיד הניהולי. ציפי נשואה ואם לארבעה ילדים, והיא בעלת תואר שני במינהל החינוך. בתפקידה האחרון ניהלה את חטיבת הביניים אולפנית הראל בעיר. 

אורלי פרומן, מנהלת אגף החינוך אמרה לאור המינויים הרבים:

"מערכת החינוך העירונית של כפר סבא הינה מערכת מצויינת שמסבה לכולנו גאווה רבה. עיריית כפר סבא משקיעה משאבים רבים על מנת לקדם את הילדים ובני הנוער כשטיפוח המצויינות, העמקת הידע והלימוד בשילוב עם הקניית ערכים חברתיים הם נר לרגלינו.

"אני מברכת את המנהלות והמנהלים שהצטרפו השנה למערכת החינוכית שלנו ומאחלת להם שישכילו להוביל את בתי הספר להצלחות והישגים רבים. שנה טובה ומוצלחת".